Yavru köpeğe yapılan zulme tepki

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Sakarya'da yaşanılan yavru köpek vahşetine tepki gösterdi. Koç, "Teröre karşı duruş, şiddete karşı duruş olduğu gibi hayatın her alanında da vahşete baskıya karşı durmamız gerekiyor. İnşallah toplumu çok yaralayan Sapanca'daki olayın, zalimin de yakalanıp layık olduğu şekilde toplumun vicdanını kanatmadan cezalandırılması gerekiyor" dedi.

Yavru köpeğe yapılan zulme tepki

Sapanca ilçesinde ormanlık alanda bacakları kesilmiş halde bulunan yavru köpek tüm Türkiye'nın yüreğini sızlattı. İstanbul Ataşehir'de tedavi altına alınan yavru köpek tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Hastane yetkilileri sosyal medyada yaptıkları paylaşımda, "Gerçekten çok üzgünüz. Elimizden gelen herşeyi yaptığımız beirtmek isteriz. Maalesef talihsiz yavrumuzun o minik vücudu operasyonu kaldıramadı. Kendisini kaybettik" açıklamasında bulunmuştu. 

Siyasi partilerden de yavru köpeğe yapılan zulüm ile ilgili tepkiler geldi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Haluk Koç, Ramazan Bayramı nedeniyle barış ve huzur temenni etti. Şiddetin toplum hayatına çok fazla girdiğini dile getiren Koç, "Bunu yapanın mutlaka cezalandırılması gerekiyor. Teröre karşı duruş, şiddete karşı duruş olduğu gibi hayatın her alanında da vahşete baskıya karşı durmamız gerekiyor. İnşallah toplumu çok yaralayan Sapanca'daki olayın, zalimin de yakalanıp layık olduğu şekilde toplumun vicdanını kanatmadan cezalandırılması gerekiyor" diye konuştu. 

sakarya yavru köepek vahşet chp tepki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
"Hedefimiz oy oranını yüzde 70’in üzerine çıkartmak”
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal