Jandarma suçlulara nefes aldırmıyor

Sakarya'da jandarmanın son bir haftada gerçekleştirdiği çalışmalarda kesinleşmiş hapis cezaları ve arama kaydı bulunan yedi kişi yakalanarak kanun önüne çıkarıldı.

Jandarma suçlulara nefes aldırmıyor

“Ateşli Silah ve Mermileri Ülkeye Sokma, İmal Etme Nakletme” suçundan aranan ve dört yıl iki ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan F.S isimli şahıs, JASAT timlerinin takibi sonucu Kayalarreşitbey Mahallesinde yakalandı.
Yakalanan şahıs, adli işlemler sonucunda tutuklanarak Sakarya Ferizli F tipi cezaevine sevk edildi.

ON YIL SEKİZ AY KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZASI VARDI JANDARMA YAKALADI…

“Birden Fazla Kişiyle Gece Vakti Silahla Yağma” suçundan aranan A.K isimli şahıs, Jandarma İstihbarat birimlerinin düzenlediği operasyonda yakalandı. A.K., de tutuklanıp cezaevine gönderildi. 

FETÖ/PDY SUÇUNDAN ARANIYORDU.

Kocaeli Terör ve örgütlü suçlar soruşturma bürosu tarafından “Silahlı Terör Örgütüne üye olma (FETÖ/PDY)” sucundan aranan H.Z isimli bayan yakalandı.
 H.Z isimli şahıs çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin aldıkları bir duyum sonucu yapılan fiziki takip ile “Türk Milletini, Cumhuriyetini ve TBMM’yi alenen Aşağılama”, “Basit Yaralama”, “Hükümlü ve Tutuklunun Kaçması” suçlarından aranma kaydı olan ve kesinleşmiş altı yıl cezası olan E.P. isimli şahıs ilçe merkezinde yakalandı.  E.P., tutuklanarak Sakarya Ferizli F tipi cezaevine sevk edildi.

sakarya jandarma aranan firari yakalama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SAÜ Tıp Fakültesi'nde böbrek nakli başlıyor
SAÜ Tıp Fakültesi'nde böbrek nakli başlıyor
Tacizciyi dövüp polise teslim ettiler
Tacizciyi dövüp polise teslim ettiler
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal