Akyazı ve Geyve'de meralar kiraya çıkarıldı

Akyazı ve Geyve'de üç mera alanı, ıslah amaçlı olarak kiraya çıkarıldı.

Akyazı ve Geyve'de meralar kiraya çıkarıldı

Sakarya Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Akyazı Ormanşevkiye Mahallesinde 107 ada 14 parselde bulunan mera alanı 19 bin 259,19.TL muhammen bedelle kiraya çıkarılacak. 
 Geyve  İlçesi Bayat Mahallesi'nde ise birinci kısım mera alanı 130bin 130,71 TL muhammen bedelli, aynı mahalledeki ikinci kısım mera alanı ise 90 bni 976,12.TL muhammen bedelle kiraya verilecek. 

Kiralama 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 51-g maddesi gereğince ihale kapsamında Pazarlık usulü ile gerçekleştirilecek.

İhale 06 Temmuz Cuma günü saat 15.00' da İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde yapılacak.
Söz konusu meralar hayvancılık yapmak ve merayı ıslah etmek şartı ile kiralanacak.

İhale için istenen belgeler şöyle; "

Şartname ve ekleri mesai saatleri içinde İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünden 250 TL karşılığında alınabilir veya ücretsiz olarak görülebilir.

İhaleye müracaatlar hazırlanacak Mera Islah ve Amenajman Proje ile birlikte 22 06.2018 Cuma  günü saat 17.00 ya kadar İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne yapılacak.

Bir istekli sadece bir bölümün ihalesine katılabilecek.

Projesi uygun görülmeyenler ihaleye katılamayacak.

İstenilen belgeler:

Nüfus kayıt örneği.

Tüzel kişilerde ana sözleşme ve değişikliklerinin yayımlandığı Ticaret Sicili Gazetesinin aslı veya noter tasdikli örneği.

Geçici teminatın ( Yıllık muhammen kira bedelinin % 3 'ünün ) yatırıldığına dair makbuz, veya limit içi, süresiz teminat mektubu.

Mera Yönetmeliğin 7-b maddesinde yer alan öncelik şartı gereğince ihaleye katılabilmek için kooperatif, birlik, tüzel  veya gerçek kişilerin Sakarya İli Büyükşehir Belediyesi Mülki Sınırları içerisinde en az altı aydan beri ikamet ettiklerini gösteren (Nüfus Müdürlüklerince verilen) Adres Bilgileri Raporu.

İhaleye katılan yetkiliye ait noter tasdikli imza sirküleri.

Katılımcılar adına vekaleten müracaat edenlerden, asıl katılımcıların durumuna göre bu şartnamede belirtilen bilgi ve belgelere ilave olarak, katılımcı adına teklifte bulunacak kişilerin vekaletnameleri ile vekaleten iştirak edenin noter tasdikli imza sirküleri vermesi gereklidir.

7. Posta ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecek.

8. İhale Komisyonu ihaleyi yapıp yapmamakta serbest

akyazı geyve mera kiralama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehirde bu olaylar oldu
Şehirde bu olaylar oldu
Kablo hırsızlığından 13 kişi tutuklandı
Kablo hırsızlığından 13 kişi tutuklandı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal