Sakaryaspor'un yeni teknik direktörü mesaiye başladı

Sakaryaspor’un yeni teknik direktörü Ahmet Yıldırım, bugün resmi sözleşmeyi imzalayarak mesaiye başladı. Taraftara şampiyonluk mesajı veren Yıldırım, “Birlik beraberlik içerisinde hareket ederek direk olarak bir üst lige çıkacağız” dedi.

Sakaryaspor'un yeni teknik direktörü mesaiye başladı

KARAKTERLİ İSİMLER

Sakaryaspor’un yeni teknik adamı Ahmet Yıldırım dün resmi sözleşmeyi imzaladı.Tanıdığı ve sevdiği bir camiaya geldiklerini belirten Yıldırım, “Yardımcılarımızın burada oynadığı bir camiaya gedik. Çok takip ettik. İnşallah birlik beraberlik içinde hedefe ulaşacağız. Önümüzdeki sezon play-off oynamadan direk olarak şampiyon olacağız. Bunun için olmazsa olmazımız karakterli oyuncular olacak. Transferde ince eleyip sık dokuyacağız. 14-15 transfer düşünüyorum. Futbol iyi oyuncularla oynanıyor. Taraftarları tribüne çekme amacıyla iyi oyuncu ve formasına sahip çıkan karakterli oyunculardan takım kuracağız. İsim önemli değil önemli olan karakterli olmaları olacak” dedi.

TEKNİK EKİP TAMAM

Sakaryaspor’da 1 yıllık sözleşme imzalayan Teknik Direktör Ahmet Yıldırım’ın teknik ekibi de belli oldu. Buna göre Yıldırım’ın yardımcılıklarını Bülent Ünselel ve Gökhan Kolomaç kaleci antrenörü olarak ise Emin Sarı yapacak. Yardımcı antrenörlerden Bülent Üstüner 1997-1998, kaleci antrenörü Emin Sarı ise 2001-2002 sezonunda Sakaryaspor kadrosunda forma giymişti.  

sakaryaspor ahmet yıldırım teknik direktör
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
 Yaralı beyaz baykuş tedavi altına alındı
Yaralı beyaz baykuş tedavi altına alındı
DEAŞ infazcısına 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi
DEAŞ infazcısına 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi