Doktoru darp ettiler

Pamukova'da düğünde çıkan kavgada yaralanan kişilerin yakınları hastanenin acilinde doktoru darp etti.

Doktoru darp ettiler

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, Pamukova İlçe Devlet Hastanesi’nde hasta yakınları tarafından görevi başındaki doktora yapılan çirkin saldırıyı kınadı.

Pamukova’da meydana gelen olayda, bir düğünde tartışarak darp edilen kişiler tedavi için Pamukova İlçe Devlet Hastanesi’ne getirilirken yakınları görevini yapmaya çalışan Doktor Mehmet Alp’e saldırdı.

Olayın ardından basın açıklaması yapan İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Aziz Öğütlü, hastanede acil serviste görevli Doktor Mehmet Alp’in yaralanan kişileri muayene ettiği sırada yaşanan saldırı sonrasında olaya müdahale eden güvenlik güçlerine de saldıran şahısların hastanede adeta terör estirdiğini dile getirerek açıklamasını şu sözlerle sürdürdü: “Ne için, nerede olduğunu unutarak hastanede doktoru darp eden polise saldıran şahısların biber gazıyla etkisiz hale getirilerek gözaltına alındıklarını öğrendik.

Sağlık çalışanlarına yapılan hiçbir şiddet olayına asla müsamaha göstermeyeceğimizi herkes bilsin. Görevi insanlara sağlık hizmeti sunarak şifa vermek olan doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza yönelik sözlü ve fili her saldırının karşısındayız. Adli mercilere yansıyan olayın cezasız kalmaması için olayın sonuna kadar takipçisi olacağız. Yaşanan olayı bir kez daha kınayarak, doktorumuz Mehmet Alp ve olayda saldırıya maruz kalan güvenlik güçlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum.”

PAMUKOVA DOKTOR DARP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
"Hedefimiz oy oranını yüzde 70’in üzerine çıkartmak”
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal