Akyazılı gazetecilerden jandarma komutanına ziyaret

Akyazı’da görev yapan basın mensupları, İlçe Jandarma Komutanlığına yeni atanan Binbaşı Hamit Gençay Taşdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Akyazılı gazetecilerden jandarma komutanına ziyaret

Akyazılı basın mensupları,kısa süre içinde Binbaşı Mustafa Hekimoğlu’nun tayini sonrası Arifiye ilçe Jandarma Komutanlığı görevinden Akyazı İlçe Jandarma Komutanlığı görevine atanan Hamit Gençay Taşdemir'i ziyaret etti. 

Taşdemir'e 'hoş geldin' ziyaretinde bulunan basın mensupları, fısıltı gazetelerinin önüne geçilmesi için yetkililerin gazetecilerle iletişimlerini kesmemesi gerektiğine dikkat çekerek yeni jandarma komutanına yeni görevinde başarılar diledi.

Hamit Gençay Taşdemir ise Akyazı’da görev yapan basın mensupları’nın nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Binbaşı Taşdemir ‘‘Vatandaşın mal ve can güvenliğini sağlamak, vatandaşın yaşamsal alanlarını kolaylaştırmak için varız. Vatandaşlarımızın sorununu sorunumuz, üzüntüsünü üzüntümüz olarak görüyoruz. Daha önce de Sakarya’nın Arifiye ilçesinde görev yaptım. Bölgenin hassasiyetlerini biliyorum. Vatandaşlarımızla kaynaşmak ve karşılaşılan güvenlik sorunlarını ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Basın mensuplarına kapılarımız her zaman açık olacak. Doğru habercilik konusunda bize düşen görev ve sorumluluğu yerine getireceğiz.” dedi.

Basın mensupları samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmenin ardından Taşdemir ile fotoğraf çektirdi.

akyazı gazeteci ilçe jandarma komutanı ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
 Yaralı beyaz baykuş tedavi altına alındı
Yaralı beyaz baykuş tedavi altına alındı
DEAŞ infazcısına 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi
DEAŞ infazcısına 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi