Sakaryaspor yeni sezonu açtı

Sakaryaspor, yeni sezonunun startını Teknik Direktör Ahmet Yıldırım komutasında verdi. 30 futbolcuyla sezonu açan yeşil-siyahlı ekibimiz şampiyonluk hedefiyle sahaya indi.

Sakaryaspor yeni sezonu açtı

Sakaryaspor, 2018-2019 sezonunun ilk çalışmasını Rüstemler Tesisleri’nde gerçekleştirdi. Teknik Direktör Ahmet Yıldırım komutasında sahaya inene Sakaryaspor’da 1.Lig hedefiyle sezonun açılışını yaptı. Sezon açılışında yönetim tam kadro yerini alırken, Büyükşehir Basketbol’un yeni başkanı Adli Köseoğlu, ASKF Yönetimi, AFD Yönetimi ve çok sayıda yeşil-siyah sevdalısı sezonun ilk idmanında Rüstemler Tesisleri’nde yerini aldı.

Teknik Direktör Ahmet Yıldırım komutasında sahaya inen Sakaryaspor’da yeni transferlerin yanı sıra geçen sezondan kalan oyuncular, altyapıdan 9 futbolcu ve denemeye gelen 3 futbolcu olmak üzere sezonun ilk idmanı 30 futbolcu ile gerçekleşti. Ferhat Yazgan ve Ferhat Kaya’da idmanda yerini alırken Tevfik Köse çalışmalara bugün başlayacak. Zorlu bir grupta şampiyonluk mücadelesi verecek olan yeşil-siyahlı ekibimizde Başkan Cevat Ekşi, “Yeni sezon camiamıza hayırlı olsun. İnşallah sezon sonunda 1.Lig hedefimize ulaşacağız” dedi.  

sakaryaspor yeni sezon hazırlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
"Hedefimiz oy oranını yüzde 70’in üzerine çıkartmak”
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal