Toyota Türkiye'de çevre ayı temizliği

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’de bu yıl 16’ıncısı düzenlenen Çevre Ayı faaliyetleri tamamlandı. Ay boyunca çalışanlar ve ailelerinin katılımlarıyla yapılan aktivitelerde çevresel duyarlılık konusuna vurgu yapıldı.

Toyota Türkiye'de çevre ayı temizliği

Çevreci araçlar üreterek geri dönüşümü her alanda destekleyen Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, bu yıl da Çevre Ayı faaliyetlerini verimli bir şekilde tamamladı. Çevre ayı kapsamında çalışanların katılımı ile fabrika yaklaşım yollarında 5S aktivitesi gerçekleştirilirken, kağıt, plastik, cam, metal ve zararlı olmak üzere toplamda 41 kg atık toplandı. Ayrıca kuş evleri ve yemlikler meydana getirip fabrika içinde daha yaşanılabilir bir ekosistem oluşturmak için çalışmalar yapıldı.


Çevre Ayı süresince fabrikanın çeşitli noktalarına farkındalık yaratmak amaçlı afişler yerleştiren Toyota Otomotiv Sanayi, “Doğa ile Uyum İçerisinde Bir Toplum Oluşturma Mücadelesi” kapsamında fabrika sınırları içerisinde bulunan ağaç ve bitki türlerini inceleyip çeşitliliğin artırılması anlamında da çalışmalarını sürdürdü.

toyota türkiye çevre temizlik etkinlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnşaat firmasının ofisi kurşunlandı
İnşaat firmasının ofisi kurşunlandı
Çaldığı elektrikli bisikleti parçalarken yakalandı
Çaldığı elektrikli bisikleti parçalarken yakalandı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal