Toçoğlu Akpartili Gençlerle Hep Birlikte Çalışmaya Devam Edeceğiz

Başkan Toçoğlu, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi İslam Arslan, İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer ile bir araya geldi.

Toçoğlu Akpartili Gençlerle Hep Birlikte Çalışmaya Devam Edeceğiz
Toçoğlu Akpartili Gençlerle Hep Birlikte Çalışmaya Devam Edeceğiz Ali Yıldırım

​Başkan Toçoğlu, “AK Parti iktidarıyla birlikte genç arkadaşlarımız ülkemizin geleceğinde söz sahibi olarak önemli görevleri başarıyla yürütüyor. Genç arkadaşlarımızla yol yürümeye, birlikte çalışmalar gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.
 
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi İslam Arslan, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Gençlerin her alanda kendini geliştiren bireyler olmasının önemine dikkat çeken Başkan Toçoğlu, AK Parti döneminde gençlerin önemli görevler üstlendiklerini belirtti.
 
Önemli görevler
 
Başkan Zeki Toçoğlu, “AK Parti iktidarıyla birlikte genç arkadaşlarımız ülkemizin geleceğinde söz sahibi olarak önemli görevleri başarıyla yürütüyor. Her alanda kendilerini geliştiren, yeniliklere açık olan, milli ve manevi değerlere bağlı gençlerimiz inşallah daha iyi noktalara ulaşacaktır. Genç arkadaşlarımızla yol yürümeye, birlikte çalışmalar gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Rabbim çalışmalarını kolaylaştırsın” dedi.

 

akparti il gençlik kolları sakarya büyükşehir ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kunduracı dükkanı yandı
Kunduracı dükkanı yandı
Uzmanlardan Mavi Balina ve Momo uyarısı
Uzmanlardan Mavi Balina ve Momo uyarısı