Bulduğu paranın sahibini arıyor

Hendek ilçesinde bulunan kuruyemiş dükkanından alışveriş yapan bir vatandaş yüklü miktarda parasını düşürerek dükkandan ayrıldı. Durumu fark ederek güvenlik kamerasını inceleyen dükkan sahipleri ise örnek bir davranış sergileyerek vatandaşı bulabilmek için seferberlik başlattı.

Bulduğu paranın sahibini arıyor
Bulduğu paranın sahibini arıyor Ali Yıldırım

Olay, 12 Temmuz Perşembe günü Hendek ilçesi Cumhuriyet alanında bulunan bir kuruyemiş dükkanında meydana geldi. Kuruyemişçiden alışveriş yapan bir vatandaş yüklü miktarda para düşürdüğünü anlamayarak dükkandan ayrıldı. İşletme sahibi Bülent ve Mehmet Çamur kardeşler ise dükkan içerisinde vatandaşın düşürdüğü parayı bulunca güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. Görüntülerde mavi tişört giyen orta yaşlı bir vatandaşın parayı düşürdüğünü tespit eden işletme sahipleri, parasını düşürerek kayıplara karışan vatandaşı bulabilmek için adeta seferberlik başlattı. 

Kamera görüntülerini izleyen işletme sahibi kardeşler, "Belediyemize de bildirdik. Ancak iki haftadır dönüş olmadı. Kamera kayıtlarından gördüğümüz kadarıyla paranın, mavi tişört giyen orta yaş üstü vatandaşa ait olduğunu düşünüyorum. Alışveriş yaparken parasını düşüren vatandaşımızı bekliyoruz. Düşürdüğü parasını saklıyoruz" diye konuştular. 

hendek esnaf para bulma sahip arama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kandilde camiler dolup taştı
Kandilde camiler dolup taştı
Kar kalınlığı 5 santimetreyi buldu
Kar kalınlığı 5 santimetreyi buldu