Hazırlıklarda ilk etap bitti

Sakaryaspor yeni sezon öncesi ilk etap çalışmalarını yaptığı Rüstemler Tesisleri’nde sona yaklaştı. Günü yaptığı çift idmanla tamamlayan yeşil-siyahlı ekibimizde Hakkı Can dışında tüm oyuncular antrenmanda hazır bulundu.

Hazırlıklarda ilk etap bitti

Rüstemler Tesisleri’nde yeni sezonun ilk etap çalışmalarında sona gelen Sakaryaspor günü yaptığı çift antrenmanla geçirdi. Teknik Direktör Ahmet Yıldırım nezaretinde gerçekleştirilen antrenmana ağrıları bulunan Hakkı Can Aksu dışında tüm oyuncular katıldı. Morallerin tavan yaptığı yeşil-siyahlı ekibimizde futbolcuların sıcağa rağmen keyifli olmaları teknik heyetinde neşesini artırdı. 

Sakaryaspor’da ilk etap çalışmalarında geri sayıma geçildi. Yarın yapacağı tek idmanın ardından 3 günlük izine çıkacak yeşil-siyahlı ekibimiz ikinci etap için 3 Ağustos’ta Bolu’da toplanacak. 16 gün boyunca Bolu’da kamp yapacak Sakaryaspor bu sürede en az 4 maç oynayacak. Oyuncuların sıcak havaya ve yoğun tempoya rağmen ilk etap kampında son derece arzulu olmalarından bir hayli memnun olan Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, bu performansın ligde daha da artacağına inanıyor. 

sakaryasporihazırlık kamp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
 Yaralı beyaz baykuş tedavi altına alındı
Yaralı beyaz baykuş tedavi altına alındı
DEAŞ infazcısına 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi
DEAŞ infazcısına 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi