Gelin ve damadı düğüne polis yetiştirdi

Poyrazlar Gölü’ne düğün fotoğrafı çekimi için giden çiftin düğün arabaları arızalanınca polis yardımlarına koştu. Avusturya’nın başkenti Viyana’da yaşayan Burak Şimşek gönlünü Sakaryalı Nurgül Şimşek’e kaptırdı.

Gelin ve damadı düğüne polis yetiştirdi

Evlenme kararı alan çift düğünü Karasu’da yapma kararı aldılar. Hazırlıklara başlayan çift düğünden önce fotoğraf çekimi için yola koyuldu.

Karasu ilçesinden Poyrazlar Gölü’ne çekime giderken arabaları hararet yapınca yolun sağına çektiler. Burak Şimşek 155’i arayarak yolda kaldıklarını belirtti ve bir yandan aracı hararetini düşürmeye çalıştı fakat başarılı olamadı. Genç çiftin yanına gelen Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çaresiz olduklarını görünce “Haydi gelin, gelinle damadı bekletmek olmaz diyerek” Burak ve Nurgül Şimşek’i ekip arabasına alarak Poyrazlar Gölü’ndeki çekime yetiştirmek için yola koyuldu. Ekipler sirenleri çala çala çifti fotoğraf çekimini yetiştirmeyi başardı.

Genç çift, ilk fotoğraflarını kendilerini çekime yetiştiren polis ekipleriyle beraber çektirdi.

Olayın heyecanıyla polislerin isimlerini almayı da düğüne davet etmeyi de unutan Nurgül Şimşek, “Umarım bu haberi izler ve düğünümüze gelirlerse çok mutlu oluruz” diyerek bu akşam gerçekleşecek düğünlerine davet etti.

sakarya gelin damat düğün araç arıza polis yetiştirme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
 Yaralı beyaz baykuş tedavi altına alındı
Yaralı beyaz baykuş tedavi altına alındı
DEAŞ infazcısına 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi
DEAŞ infazcısına 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi