Sakaryaspor’a 1 Milyon 200 bin TL’lik dava şoku

2007 yılında Rüstemler Tesisleri’nde dayak yiyen eski futbolcu Ali Şen Kandil Sakaryaspor’a açtığı 1 Milyon 200 bin TL’lik tazminat davasını kazandı. Yönetim davanın iptali için temyize başvurdu.

Sakaryaspor’a 1 Milyon 200 bin TL’lik dava şoku
Sakaryaspor’a 1 Milyon 200 bin TL’lik dava şoku Ali Yıldırım

Sakaryaspor’da geçmiş yıllardan gelen borçların ardı arkası kesilmiyor. Sezon başında Mohamed Ciise’ye 15 bin TL ödeyen yönetim, geçtiğimiz günlerde ise Gökhan Kök’ün avukatına 40 bin TL borçla karşı karşıya kaldı. Gökhan Kök’ün avukatı 40 bin TL için Sakaryaspor’a iflas davası açtı. Bu iki sorunu çözen yönetim geçen hafta ise 1 Milyon 200 bin TL’lik tazminat davası ile sarsıldı.

MİLYONLUK DAVA

2006-2007 sezonunda Sakaryaspor forması giyen Ali Şen Kandil o ödenmede kimliği belirsiz kişiler tarafından Rüstemler Tesisleri’nde saldırıya uğramış ve gözünden yaralanmıştı. Olayı mahkemeye taşıyan Ali Şen Kandil tesislerde saldırıya uğradığı için Sakaryaspor’a da dava açtı. Ve yıllardır takip edilmeyen dava sonucunda Sakaryaspor Kulübü’nün Ali Şen Kandil’e 1 Milyon 200 bin TL’lik tazminat ödemesine karar verildi.

KİMSE İLGİLENMEMİŞ

2007 yılından bu yana Ali Şen Kandil’in açtığı dava ile hiçbir yönetimin ilgilenmemesi kulübe pahalıya mal oldu. Başkanvekili Cumhur Genç, davanın iptali için temyize başvurduklarını söyledi.  Sakaryaspor’un 1 Milyon 200 bin TL’lik borçtan nasıl kurtulacağı merakla bekleniyor.
Yenihaber

sakaryaspor dava ali şen kandil tazminat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afrin'e insani yardım kampanyası başlatıldı
Afrin'e insani yardım kampanyası başlatıldı
Ekrem Yüce, koltuğunu devretti
Ekrem Yüce, koltuğunu devretti