Sakaryaspor'da endişeli bekleyiş

Puan silme cezası ile karşı karşıya olan Sakaryaspor’da endişeli bir bekleyiş var. Yönetim TFF’den erteleme beklerken, bu karar çıkmadığı takdirde 30 Eylül’e kadar 2.5 milyonluk ödeme yapılması gerekiyor.

Sakaryaspor'da endişeli bekleyiş
Sakaryaspor'da endişeli bekleyiş Ali Yıldırım

Geçen sezondan futbolculara, teknik heyete ve personele olan borç nedeniyle 3 puan silme cezası ile karşı karşıya olan Sakaryaspor’da, yönetim çıkış yolu arıyor. 21-30 Eylül tarihleri arasında yaklaşık 2.5 Milyon TL’lik ödeme yapılmadığı takdirde Sakaryaspor’un 3 puanı silinecek.

ERTELEME BEKLENİYOR

Kulüplerin büyük çoğunluğu puan silme cezası ile karşı karşıyayken Türkiye Futbol Federasyonu’nun bu kararı Ocak ayına erteleyebileceği konuşuluyor. TFF’den bu konuda kulüplere henüz resmi açıklama yapılmazken puan silme cezasının bugün netleşmesi bekleniyor.

YÖNETİM ÇIKIŞ ARIYOR

Başkanvekili Cumhur Genç, “TFF ile yapılacak görüşmenin ardından nasıl bir yol izleyeceğimiz belli olacak. Eğer erteleme olmazsa paranın ödenmesi için tüm şartları zorlayacağız. 30 Eylül’e kdar ödeme yapmamız gerekecek. Bu süreçte şehrin dinamiklerinden destek bekliyoruz” dedi. 

sakaryaspor tff borç puan silme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SUBÜ 1. Yılını kutladı
SUBÜ 1. Yılını kutladı
Kunduracı dükkanı yandı
Kunduracı dükkanı yandı