Mobil PTT Akyazı'nın hizmetinde

PTT vatandaşlara büyük kolaylık sağlayacak olan PTT Mobil Şubesini Akyazı'da hizmete sundu.

Mobil PTT Akyazı'nın hizmetinde
Mobil PTT Akyazı'nın hizmetinde Ali Yıldırım

Akyazı PTT Şube Müdürü Hüseyin Bayçelebi, Akyazı Haber'i ziyaret etti. Akyazı Haber İmtiyaz sahibi ve İhlas Haber Ajansı Akyazı Temsilcisi Ali Yıldırım, Bayçelebi'ye çalışmaları hakkında bilgi verdi. 
 
Ziyarette konuşan Akyazı PTT Şube Müdürü Hüseyin Bayçelebi ise PTT Mobil Şubesini Akyazı'da hizmete sunduklarını söyledi. 
 
Mobil PTT Şubesi'nden imar barışı, bedelli askerlik, tapu kadastro müdürlüğü, MTV tasilatlarının yanında PTT’nin diğer hizmetleri olan, havale, fatura ve anlaşmalı banka kredi kartı ile kredi tahsilatlar, Bağkur ve sigorta pirim tahsilatları, paraposta ile kolay, hızlı ve güvenilir para transfer işlemleri, maaş ve sosyal yardım ödemeleri, HGS işlemleri motorlu taşıtlar vergisi ile trafik ve karayolları geçiş cezaları tahsilatları, PTTCELL hizmetleri, tapu harç ve döner sermaye işlemleri tahsilatlarının da yapılacağını kaydeden Bayçelebi; "Türkiye genelinde 4 bin 500 iş yeri bulunan şirketimiz hizmet ağını mobil araçlarla destekliyor. Ayrıca yıl sonuna kadar PTT kargo yüzde 25 inirimi devam ediyor. Her şey Akyazı halkı için" dedi.

PTT MOBİL ŞUBE AKYAZI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakaryaspor'dan kongre açıklaması
Sakaryaspor'dan kongre açıklaması
Palu Ailesi davasında sanıktan şok ifadeler
Palu Ailesi davasında sanıktan şok ifadeler