Otomobil hırsızı böyle görüntülendi

Serdivan ilçesinde bulunan ikamete hırsızlık amacıyla giren şahıslar tarafından çalınan otomobil, polisin sıkı takibi sonrası bulundu. Aracı çaldığı belirlenen gruptan 1 kişi de yakalanarak gözaltına alındı.

Otomobil hırsızı böyle görüntülendi

Edinilen bilgilere göre, Serdivan ilçesindeki bir eve hırsızlık için giren şahıslar, evde buldukları anahtarı alarak ev sahibine ait otomobili çaldı. 

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, hırsızlık ve oto hırsızlığı olayını gerçekleştiren şahısları tespit etmek ve yakalamak için adım adım iz sürerken, şüphelilerin İstanbul’dan geldiklerini belirledi. Bunun üzerine İstanbul’da operasyon gerçekleştiren Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, hırsızlık başta olmak üzere çeşitli suçlardan çok sayıda kaydı olan İ. G. (26) isimli sahsı ve çalınana aracı ele geçirdi.

 Gözaltına alınan İ.G. getirildiği Sakarya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesindeki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilirken, hırsızlık grubunun diğer üyelerinin yakalanması için çalışmaların sürdüğü belirtildi.

serdivan otomobil hırsızlık gözaltı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SAÜ Tıp Fakültesi'nde böbrek nakli başlıyor
SAÜ Tıp Fakültesi'nde böbrek nakli başlıyor
Tacizciyi dövüp polise teslim ettiler
Tacizciyi dövüp polise teslim ettiler
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal