Akyazı MYO'da devir teslim yapıldı

Akyazı Meslek Yüksekokulu'nda devir teslim töreni gerçekleştirildi.

Akyazı MYO'da devir teslim yapıldı
Akyazı MYO'da devir teslim yapıldı Ali Yıldırım

Sakarya Üniversitesi'nden Sakarya Uygulamalı Biimler Fakultesi'ne bağlanan Akyazı Meslek Yüksekokulu’nda devir teslim yapıldı. Akyazı MYO Müdürlüğüne atanan Dr. Öğretim üyesi İhsan Küçükrendeci, görevi Prof. Dr. Ahmet Tutar’dan devraldı.
 
Törene Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık ve akademisyenler de katıldı.
Rektör Mehmet Sarıbıyık, Ahmet Tutar’a yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, İhsan Küçükrendeci’ye de başarı dileklerinde bulundu.
 
AKYAZI’YA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
 
Törende Akyazı’ya açılması planlanan Sağlık Bilimleri Fakültesi de gündeme geldi. Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, ilçeye büyük kazanım sağlayacak olan fakülteyle ilgili üzerlerine düşenleri yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.
 
 Rektör Mehmet Sarıbıyık da Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin sağlık turizmini de hareketlendirecek farklı bir yapıyla hayata geçirmek istediklerini kaydederek; "Akyazı’nın potansiyellerini de dikkat alarak tamamlayıcı tıp alanında bölümler ve uygulamalar açmayı hedefliyoruz. Böylelikle hem Akyazı kazanacak, hem öğrencilerimiz kazanacak, hem de yurt içi ve yurt dışından gelecek insanlar kazanacak” diye konuştu.

akyazı myo devir teslim tören
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İç kanama durdurulamayınca kurtarılamadı
İç kanama durdurulamayınca kurtarılamadı
D-100'de zincirleme kaza: 6 yaralı
D-100'de zincirleme kaza: 6 yaralı