Gazetecilerden Kaymakam ve Emniyet Müdürü'ne ziyaret

İlçede görev yapan medya mensupları Akyazı'ya yeni atanan Kaymakam Yakup Güney'i makamında ziyaret etti.

Gazetecilerden Kaymakam ve Emniyet Müdürü'ne ziyaret
Advert

Ziyarette konuşan Kaymakam Güney, Akyazı'nın  turizmi, sanayisi, tarımı ve metropel şehirlere yakınlığıyla önemli bir konumda olduğunu belirterek ilçenin bu avantajlarını en iyi şekilde değerlendireceklerini kaydetti. 
 
Ayrıca şehirdeki dayanışma gücünün örnek olduğunu anlatan Yakup Güney, basın mensupları sayesinde daha fazla kitlelere ulaşmanın yolunun açık olduğunu vurguladı. Güney, ilçenin her alanda gelişimini sürdürmek için birlikte çalışacaklarını sözlerine ekledi. 
 
EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET
 
Akyazı Medya Birliği mensupları Kaymakam Güney'in ardından İlçe Emniyet Müdürü İsa Coşar'ı da makamında ziyaret etti.
 
Emniyet Müdürü Coşar, ilçeye hizmet etmenin farklı bir özveri gerektirdiğini belirtti. İlçye yeni yapılması planlanan yeni emniyet müdürlüğü binasının büyük önem arz ettiğini anlatan Coşar, bu konuda çalışmaları devam ettiğini dile getirdi. 
 
Medya mensuplarının her birinin kendileri için çok değerli olduğunu söyleyen Coşar; "Akyazı da bu kadar geniş alanda hizmet veren basın mensubu arkadaşların her biri bizler için çok degerlidir.  Çünkü bu ilçede yaşanan olaylarda basın mensupları tarafsız, doğru ve hızlı haber kaynaklarıyla halkımıza bilgiler paylaşıyor. Bu şehirde çözüm için birlikte fikir üretmeye çalışacağız" dedi.


 

akyazı gazetec medya mensupları kaymakam emniyet müdürü ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İkinci yarıya hazırız
İkinci yarıya hazırız
Dikkat; Bolu Dağı  ağır araçlara kapalı
Dikkat; Bolu Dağı ağır araçlara kapalı
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal