Advert

İmar barışı uygulamasında son hafta

İmar Barışı'ndan faydalanmak isteyenler için süre 31 Ekim'de sona eriyor.

İmar barışı uygulamasında son hafta
İmar barışı uygulamasında son hafta Ali Yıldırım

Yapılardaki imar ve iskan sıkıntısını çözerek yapıların tamamının kayıt altına alınmasını sağlayacak İmar Barışı'ndan faydalanmak isteyenler için süre 31 Ekim'de sona eriyor.
 
İmar Barışı uygulamasına, kaçak yapı veya bağımsız bölüm sahipleri müracaat edebiliyor.İskanlı yapıda sonradan yapılan aykırılıklar içinde imar barışına başvurarak "Yapı Kayıt Belgesi" alabilirsiniz.
İmar barışından faydalanmak için 8 gün kaldı. Sizde binanızı kaydettirmediyseniz acele edin.
 
31 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek olan İmar Barışı müracaatları hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 'Adapazarı 2 Yapı Denetim Limited Şirketi' hizmetinizde.

İmar barışı hangi yapıları kapsar? Yapı kayıt belgesi nedir?, Yapı kayıt belgesi, kalıcı imar hakkı sağlar mı?, İmar barışından önce alınmış yıkım kararları ve idari para cezaları ne olacak?, Yapı kayıt belgesi alan yapılara su, elektrik ve doğalgaz bağlatılabilecek mi?, İmar barışı kapsamında kat mülkiyetine geçiş olacak mı?, Başvuru yapıldığı takdirde yapı kayıt belgesi bedeli ne zamana kadar yatırılabilecek?, Hangi yapılar imar barışından faydalanamayacak?, Yapı kayıt belgesi ne zamana kadar geçerli? İşte tüm bu soruların cevabını yapı denetim ve riskli yapı tespit, kentsel dönüşüm alanında hizmet veren şirketimiz 'Adapazarı 2 Yapı Denetim Limited Şirketi'nden öğrenip başvurunuzu yapabilirsiniz.

imar barışı başvuru son tarih
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakaryaspor'da şok
Sakaryaspor'da şok
Sakaryaspor'da ilk imza
Sakaryaspor'da ilk imza