Selçuk Yaşar Akyazı Belediye Başkan aday adaylığı için başvuru yaptı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi BİMTAŞ Özel Kalem Müdürü Akyazılı Selçuk Yaşar, AK Parti'den Akyazı Belediye Başkan aday adaylığı için başvuru yaptı.

Selçuk Yaşar Akyazı Belediye Başkan aday adaylığı için başvuru yaptı
Selçuk Yaşar Akyazı Belediye Başkan aday adaylığı için başvuru yaptı Ali Yıldırım

Akyazı Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Selçuk Yaşar, bugün AK Parti Akyazı İlçe Başkanlığı'na başvurusunu yaptı.
 

Başvuru sonrası açıklama yapan Selçuk Yaşar, milletvekiliği aday adaylığı sürecinde partisinin ve teşkilatın desteğini gördünü söyledi. Teşkilata teşekkür eden Yaşar, "Milletvekilliği seçimlerinde yüzde 82 oy alarak Marmara'da AK Parti'nin kalesi olma şrefine nail olan ilçemizi , AK Parti Teşkilatı'mızı tebrik ediyorum" dedi. 
 
"BELEDİYECİLİĞİ GÖNÜLLERE GİREREK YAPMAK İSTİYORUM"
 
"Cumhurbaşkanımızın son dönemde ifade ettiği gönül belediyeciliğini ben burada ortaya koyabilmek için çalışmalara başlayıp, bu adımı atım" diyen Yaşar, şunları söyledi; "

Belediyeciliği, hizmeti gönüllere girerek yapmak istiyoruz. Bu topraklarda doğup, büyüdüm. Buralıyım. Hayallerimi bu topraklarda yeşerttim.15 yıldır İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde dünyanın en büyük planlama merkezi olarak kabul edilen bir merkezde çeşitli kademelerde görev yaptım. Cumhurbaşkanımızın kurduğu çekirdek kadroyla 15 yıl çalışma şerefine nail oldum. Burada iletişim, koordinasyon, takip, özellikle bir yerel yönetimde başarıyı getiren ana unsurlar olduğunu öğrendim. Bu işi seviyorum. Bu iş sevgiyle olur. İnsanlara hizmet etmeyi, topraklarımı seviyorum. Çocukluğumdan beri kurduğum hayallerimi yapabileceğim bir merkezde tecrübe kazandım. Şimdi sıra bunu yapmak için sizin desteğinizi istiyorum."
 
"BU TOPRAKLAR ÇOK DEĞERLİ"
 
Bu toprakların çok güzel olduğunu dile getiren Akyazı Belediye Başkan aday adayı Selçuk Yaşar; "
İstanbul ve yurt dışında bir çok bölgede tecrübe fırsatı buldum. Bulunduğumuz toprakları da oralarla kıyas etme imkanım oldu. Bu topraklar çok değerli topraklar. Doğası, toprağı, stratejik olarak Asya ve Avrupa'yı birbirine bağlayan önemli bir merkezde yer alıyor. Bu potansiyeli daha da ortaya çıkarma gayreti içinde olacağım" diye konuştu. 
 
"YENİ AKYAZI KURACAĞIZ"
 
 "2013 Akyazı Vizyon Hedefi" planı hazırladığını ve yeni Akyazı kuracaklarını anlatan Selçuk Yaşar, sözlerini şöyle sürdürdü; "
Yeni Akyazı kuracağız. Hedefim ve hayalim budur. İlk olarak 2023 Akyazı Vizyon hedefi planını hazırladım. Çok değerli ekiple hazırladım bu planı. Bu ekip İstanbul'da desteklerini devam ettiriyor. Rabbim bana bu fırsatı verirse vizyon planını uygulamaya koyacağım. Projelerimi açıklamak için erken olduğunu düşünüyorum. Halkla da iletişim halinde olacağım. Bunun için bir iletişim ofisi kurdum. Bunu kolay ulaşılabilir olmak için kurdum. Belediye başkanı kolay ulaşılabilir omalı. Çalmadık kapı, dokunulmadık omuz, sıkılmadık el bıakmayacağım. Vizyon planını uygularken kadınlar ve gençler başta olmak üzere tüm Akyazılıların desteğini bekliyorum."
 
"SEÇİM OFİSİNİ AÇTI"
 
Başvurunun ardından Selçuk Yaşar, vatandaşların talep ve isteklerini ulaştırabilmeleri için Çarşı Merkezi'nde Akyazı Belediyesi karşısında kurduğu seçim ofisinin açılışını yaptı.
 
Açılışa  Akyazı Belediyesi Eski Başkanı Yaşar Yazıcı , Ziraat Odası Başkanı Şener Bayraktar ,Akyazı Bakkallar Bayiler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Kaliç ,  Esnaf Odası Başkanı Emin Üstün, Gıda Maddeleri Başkanı Mustafa Demiralay, Büyük Birlik Partisi Başkanı Nayim Yolcu, Muhtarlar Odası Başkanı Bekir Durmuş, çok sayıda esnaf bürokrat katıldı. 
 
SELÇUK YAŞAR KİMDİR?
 
1977 yılında Akyazı'da doğan Selçuk Yaşar, Akyazı Dedeler Nüfusuna kayıtlı. 
İlk, orta ve lise eğitimini Akyazı'da tamamlayan Selçuk Yaşar, 2000 yılında Sakarya Üniversitesi’nden Beden Eğitimi öğretmeni olarak mezun oldu. 2002 yılında vatani görevini Şırnak’ta tim komutanı olarak tamamlayan Yaşar, 2005 yılında İBB çatısı altında BİMTAŞ’ta önemli görevlerde bulundu.
 
İBB çatısı altında BİMTAŞ’ta planlama yönetimi, kalite yöneticiliği, basın danışmanlığı ve özel kalem müdürlüğü görevlerini yapan, Yaşar, BİMTAŞ'ta halen Kalite Yönetimi ve  Halkla İlişkiler Yöneticiliği, Basın Danışmanlığı ve Özel Kalem Müdürlüğü görevlerini yürütüyor. 
 
Selçuk Yaşar, aynı zamanda İstanbul Basın Platformu ve Türkiye Özel Kalem Müdürleri Platformu İstişare Kurulu üyesi.
 
Beden eğitimi öğretmeni ve iyi bir sporcu olan Selçuk Yaşar, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin 2015 yılında Çanakkale Zaferi'nin 100. Yılı anısına düzenlediği yüzme etkinliğinde Anzak koyunda 1915 metre yüzen yerli yabancı 750 sporcudan biri olan Yaşar,  2016 yılında düzenlenen “İki kıta bir yarış”isimli yüzme etkinliğinde İstanbul Boğazını Asya’dan Avrupa’ya yüzerek geçti.
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi çatısı altında BİMTAŞ'ta şehircilikle alakalı ulusal ve uluslararası her ölçekte ve türde projeleri izleyen, karar, destek ve yöntem süreçlerini yaşayan Selçuk Yaşar, bu süreçte yaşadığı tecrübelerini Sakarya adına değerlendirebilmek ve her Sakaryalı'nın hayatına katkı sunmak için 27. dönem Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti'den Sakarya Milletvekili aday adayı oldu. 
 
Selçuk Yaşar, evli ve 4 Kız çocuğu babası.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi BİMTAŞ Özel Kalem Müdürü Akyazılı Selçuk Yaşar akyazı belediye başkanlığı aday adaylığı başvuru
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakaryaspor sezonu açtı
Sakaryaspor sezonu açtı
Selde binlerce tavuk telef oldu
Selde binlerce tavuk telef oldu