Bakan Soylu’dan, öldürülen sendika başkanının ailesine taziye ziyareti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sakarya’da bir fabrikada uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan’ın Kocaeli’deki ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi.

Bakan Soylu’dan, öldürülen sendika başkanının ailesine taziye ziyareti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bir fabrika işçisi tarafından uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Kocaeli’nin Başiskele ilçesi Yeşilkent Mahallesi Gurur Sokak’ta bulunan Karacan’ın ailesine konuk olan Bakan Soylu’yu Karacan’ın damatları İlker Aktaş ve Soner Tarıkahya kapıda karşıladı. 

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Osman Aslan, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, Başiskele Kaymakamı Atila Kantay, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, sendika temsilcileri ve il protokolünün de katıldığı ziyarette Bakan Soylu, Karacan’ın eşi Tülay Karacan ve ailesiyle bir süre sohbet etti. Ziyaretin ardından aile ve protokol üyeleriyle vedalaşan Bakan Soylu, karayolu ile Kocaeli’den ayrıldı. 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan aile taziye ziyareti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
"Hedefimiz oy oranını yüzde 70’in üzerine çıkartmak”
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal