"Yorulmadan çalışacağız"

AK Parti'den Akyazı Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Mehmet Onat; "Birliğimizin göstergesi bir temayül gerçekleştirdik. Akyazı’mız için hayırlı olsun” dedi.

Ali Yıldırım

Mahalli İdareler Seçimleri için 5-16 Kasım'da belediye başkan aday adayı başvurularını alan AK Parti'de temayül yoklaması geçen hafta sona erdi.
 
Yoğun katılımın olduğu temayül yoklaması sonrası delegelere teşekkür eden Akyazı  aday adayı Mehmet Onat ; Temayül yoklamasına gösterdiğiniz ilgi alaka ve şahsıma verdiğiniz destek için sonsuz teşekkür eder, sonuçların Akyazımıza ve AK Partimize hayırlı olmasını dilerim.” dedi.
 
Onat,“Kurulduğu günden bu yana yüce milletimizin oyları ile Türkiye’de iktidarın ve istikrarın sembolü haline gelen AK Parti, aynı zamanda halkımızın dertleri ile hemhal olabilme şerefine de nail olmuştur. İşte AK Parti’nin başarısının ve istikrarının temel sebebi tam da budur. Önümüzdeki en yakın hedefimiz; 31 Mart Yerel Seçimleri’dir. Sıkılmadık el, girilmedik gönül , çalınmadık kapı,durmadan ve yorulmadan çalışacağız. AK Sevda’yı önce Akyazıda sonra da Türkiye’de 2023, 2053, 2071 ufuk çizgisi doğrultusunda, sönmek bilmeyen bir hizmet aşkıyla ilerletmeye ve yükseltmeye devam edeceğiz. Buradan altını çizerek ifade etmek istiyorum ki; vakit Akyazı vakti, vakit Türkiye vaktidir.”

Akyazı Belediye Başkanlığı aday adayı Mehmet Onat;
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahreden kaza: Ölen eşi için gözyaşı döktü
Kahreden kaza: Ölen eşi için gözyaşı döktü
İç kanama durdurulamayınca kurtarılamadı
İç kanama durdurulamayınca kurtarılamadı