Başkan Akcan, kandil gecesi hastaları ziyaret etti

Mevlid Kandili dolayısıyla Akyazı Devlet Hastanesinde yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Akcan, kandil gecesi hastaları ziyaret etti

Gece gündüz demeden vatandaşlarla birlikte olmaya çalışan Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, dün akşam idrak ettiğimiz Mevlid Kandili dolayısıyla Akyazı Devlet Hastanesinde yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan beraberinde gelen Akyazı Belediyesi Meclis Üyeleri; Kemal Özten, Alim Gül, Yavuz Sultan Anat, Abdul Kadir Yıldırım ile birlikte hastalara geçmiş olsun dileklerini ileterek acil şifalar diledi.

Ziyaret ettiği her hasta ile sohbet eden ve sağlık durumu hakkında bilgi alan Akcan “Hastalarımızdan sevgi ve şefkatimizi esirgememeyi bir borç bilelim. Özellikle genç, yaşlı ayrımı yapmadan tüm hastalarımız, hastalıklarından dolayı yatağa bağlanınca sevdiği insanların ziyaretlerine gelmelerini beklerler. Bizde onları yalnız bırakmayarak, mübarek mevlid kandili gecesinin yüzü suyu hürmetine moral verelim istedik. Bütün hastalarımıza Allah’tan şifa diliyorum” dedi.

Yapmış olduğu ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren hastalar ve hasta yakınları, Belediye Başkanı Hasan Akcan’a duyarlı davranışı için teşekkür edip, çalışmalarında başarılar dilediler.

akyazı belediye başkanı hasan akcan mevlid kandili hasta ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bankacının dikkati paralarını kurtardı
Bankacının dikkati paralarını kurtardı
Bakan Dönmez Sakarya’ya geliyor
Bakan Dönmez Sakarya’ya geliyor
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal