Toçoğlu: Sosyal medyadan bu sözlerle veda etti

Yeniden aday gösterilmeyeceği kesinleşen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, sosyal medyadan veda mesajı paylaştı. Toçoğlu, “Tertemiz duygularla başladığımız serüvenimizi aynı duygularla nihayete erdirmenin hazzı ve huzuru içindeyim” dedi.

Toçoğlu: Sosyal medyadan bu sözlerle veda etti
Toçoğlu: Sosyal medyadan bu sözlerle veda etti Ali Yıldırım

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde yeniden aday gösterilmeyeceği kesinleşince veda mesajı yayımladı. 

Toçoğlu mesajında, “Rabbim yaptığımız her işi layıkıyla yapmayı, hakka, hukuka uygun davranmayı ve dürüst kalmayı nasip etsin. Hayat uzun bir maratondur. Bu süreçte birçok şey ile karşılaşırsınız. Önemli olan bu süreçleri hakkıyla sürdürmektir. Ne yaparsanız yapın geriye dönüp baktığınızda nasıl anıldığınızdır değerli olan. Tek derdimiz gök kubbede hoş bir sada bırakmaktı. Bırakabildiysek ne mutlu bizlere. Tertemiz duygularla başladığımız serüvenimizi aynı duygularla nihayete erdirmenin hazzı ve huzuru içindeyim. Rabbim bizi her şartta iyi kalan ve Allah'ın ipine sıkı sıkıya bağlı kalan kullarından eylesin” dedi.

sakarya büyükşehir belediye başkanı zeki toçoğlu sosyal medya veda mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yılların sorunu çözülüyor
Yılların sorunu çözülüyor
Çocuklar Robotlarıyla yarıştılar
Çocuklar Robotlarıyla yarıştılar