Ekrem Yüce'den ilk açıklama

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıkladığı Ekrem Yüce, Ankara'da açıklamalarda bulundu.

Ekrem Yüce'den ilk açıklama

Uzun süredir merakla beklenen ve kulislerde sürekli değişik isimlerin dillendirildiği Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin adayı AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ekrem Yüce olarak açıklandı. 

İsminin açıklanmasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce şöyle konuştu: “Liderimiz, gönlümüzün Başkanı, dünya lideri, Cumhurbaşkanımızın yürekten şükranlarımı arz ediyorum. Mesai, yol arkadaşlarına, Genel Başkan Yardımcılarına ve milletvekillerime şükranlarımı arz ediyorum. Ben de Cumhurbaşkanımızı, bilin ki mahcup etmeyeceğim. Sakarya’da İl Başkanımızın şemsiyesi altında bütün ekiplerimizle milletvekillerimizle yoğun bir şeklide farklı bir Sakarya’yı sizlere takdim edeceğiz. Sakarya gönül belediyeciliği yaşayacak, gönül belediyeciliğin örneği olacak ve hizmetlerin en başında olacak.” 

ak parti sakarya büyükşehir belediye başkan adayı ekrem yüce açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mağaza soyguncuları yakalandı
Mağaza soyguncuları yakalandı
SAÜ'lü genç tekvandocunun hedefi başarısını sürdürmek
SAÜ'lü genç tekvandocunun hedefi başarısını sürdürmek
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal