Feyzi Bora'dan Akyazı Haber'e ziyaret

Akyazı Belediye Başkan aday adaylığı için dün başvurusunu gerçekleştiren Feyzi Bora ziyaretlerini sürdürüyor. Bora, Akyazı Haber'i ziyaret etti.

Feyzi Bora'dan Akyazı Haber'e ziyaret
Feyzi Bora'dan Akyazı Haber'e ziyaret Ali Yıldırım

AK Parti Akyazı İlçe Başkanlığı'ndan istifa ederek partisinden Akyazı Belediye Başkan aday adaylığı için başvuruda bulunan Feyzi Bora, Akyazı Haber'i ziyaret etti. 
 
Akyazı Haber İmtiyaz Sahibi Ali Yıldırım ile görüşen Feyzi Bora, kendisine çalışmalarında başarılar diledi. Aday adaylığı müracaatının ardından ziyaretlere başladığını kaydeden Bora; "
İlçe Teşkilatı'nda olduğumuz gibi yine kucaklayıcı olacağız. Tüm partililerimizle, vatandaşlarımızla birlikte olmaya devam edeceğiz.
 
İstifam sonrası aday adaylığımla birlikte Akyazı'da AK Parti'ye katkıda bulunmuş değerli partililerimize ziyaret ediyorum. Üç dönem milletvelliği yapan Recep Yıldırım'ı,  belediye başkanlarımız Yaşar Yazıcı, Hasan Akcan, Altındere Belediye Başkanı Mehmet Çakmak, Kuzuluk Belde Belediye Başkanı Bilal Soykan, Küçücek Belediye Başkanı Yaşar Akgün'ü ve ilçe eski başkanlarını ziyaret ederek desteklerini istedim. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Aday kim olursa olsun AK Parti ve Akyazı için çalışmaya devam edeceğiz" dedi. 
 
Akyazı Haber İmtiyaz Sahibi Ali Yıldırım ise Feyzi Bora'ya ziyaretinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

ak parti akyazı belediye başkanı aday adayı feyzi bora akyazı haber ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Harçlıklarıyla Ramazan paketi hazırladılar
Harçlıklarıyla Ramazan paketi hazırladılar
SUBÜ 1. Yılını kutladı
SUBÜ 1. Yılını kutladı