KOBİ’lerin patronları Sakarya’da buluşuyor

Patronlar Platformu Satınalma Zirvesi Sakarya ev sahipliğinde gerçekleşecek. 26 Aralık Çarşamba düzenlenecek zirveye 4 ilden firma sahipleri katılacak.

KOBİ’lerin patronları Sakarya’da buluşuyor
KOBİ’lerin patronları Sakarya’da buluşuyor Ali Yıldırım

Her hafta İşimiz Gücümüz sloganı ile işletme sahiplerini bir araya getiren Patronlar Platformu, bu kez patronları satınalma yöneticileri ile buluşturuyor.

Ürettiğimizi Tüketelim ana teması ile ithalat esaslı tüketim yerine yerli üretimi takdir eden bir tüketim ve teşvik anlayışını öne çıkaran Satınalma Zirvesi’2018 bu yıl Sakarya Patronlar Platformu ev sahipliğinde düzenleniyor.

İstanbul, Bursa, Ankara ve Sakarya’dan firma sahipleri ile Türkiye’nin önde gelen sanayi, hizmet ve ticaret şirketlerinin satın alma ve tedarik yöneticileri ile bir araya geleceği zirve , 26 Aralık Çarşamba günü saat 07:15’de başlayacak.

Satınalma Zirvesi’2018 hakkında konuşan Patronlar Platformu Genel Başkanı Abdullah Küçükoğlu, “Hepimizin bir yönüyle zorluklarını hissettiği bu geçici dönemi en az hasarla atlatmak, moralimizi yüksek tutmak, yerli üretimi ve yerli tüketimi teşvik etmek için bir araya geliyoruz. Satınalma yöneticilerimizin en iyi kalite en uygun fiyat şeklindeki haklı taleplerine cevap verebilen yerli firmaları kendilerine daha yakından tanıtmayı istiyoruz. Daha güçlü bir Türkiye için yerli üretim gücünü destekliyoruz” şeklinde konuştu.

Patronlar Platformu Sakarya Başkanı Özkan Pınar ise Satınalma Zirvesi’nin yeni yıla yeni umutlarla yeni bağlantılarla girmemize vesile olmasını diledi.

Patronlar Platformu Satınalma Zirvesi sakarya toplantı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Turhan TÜVASAŞ Gövde Üretim Fabrikasını açtı
Bakan Turhan TÜVASAŞ Gövde Üretim Fabrikasını açtı
Sendika başkanının vurulması davasında 10 tanık dinlendi
Sendika başkanının vurulması davasında 10 tanık dinlendi