Elektrik arıza ihbarında yeni dönem

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş., ‘Mobil Uygulamasını’ başlattı. Uygulama sayesinde artık arıza ihbarı ve yanmayan sokak lambalarınız için şikayetlerinizi kolayca iletebileceksiniz.

Elektrik arıza ihbarında yeni dönem
Elektrik arıza ihbarında yeni dönem Ali Yıldırım
SEDAŞ’TAN YENİLİKÇİ UYGULAMA
 
Her bölgeden ve her akıllı tablet ve telefondan, 7/24 ulaşılabilir olmayı hedefleyen SEDAŞ, yenilikçi uygulaması ile faaliyet bölgesindeki kullanıcılara daha yakın olacak. SEDAŞ elektrik kullanıcıları ile dağıtım faaliyetleri kapsamında yer alan, kayıp kaçak mücadelesi, sayaç okuma, aydınlatma, yatırım, bakım ve onarım faaliyetleri konularında mobil uygulamasıyla daha da etkin bir iletişim ağı oluşturuyor.
 
SEDAŞ’TAN KULLANICI DOSTU MOBİL UYGULAMA
 
Kesintisiz, kaliteli enerji sloganı ile hizmet veren SEDAŞ, yeni mobil uygulaması ile müşterilerin elektrik dağıtım faaliyeti kapsamındaki taleplerini hızlı bir şekilde almayı ve çözüme kavuşturmayı hedefliyor. SEDAŞ’ın kullanıcı dostu yeni mobil uygulamasında kullanıcılar, enerji kesintilerinde Alo 186 butonunu tıklayarak arıza ihbarı verebilecek. Kullanıcılar, şikayet, talep ve önerilerini paylaşma imkanı bulacaklar. Mobil uygulama üzerinden planlı enerji kesinti bilgileri öğrenilirken,  yanmayan sokak aydınlatma lambası ihbarı da mobil uygulamada kayıt ile bırakılabilecek. Sık sorulan sorulardan, sorularına cevap bulabilecekler. Ayrıca, enerji hattına temas eden can ve mal emniyeti için risk oluşturan ağaç dallarının budanması için adresleri de bu uygulamada bildirilebilecek ve kullanıcılar, SEDAŞ’ın kamuoyu ile paylaştığı duyuruları da takip edebilecekler.
 
MOBİL UYGULAMADAN NASIL YARARLANACAKSINIZ?
 
SEDAŞ’ın  Mobil Uygulamasına; T.C. kimlik numaranız, sözleşme numaranız veya pasaport numaranız ile giriş yapabilirsiniz.
 
SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?
 
SEDAŞ’ın IOS ve Android tabanlı kurumsal mobil uygulaması, AppStore ve Google Play mağazalarında yayınlanmıştır. Uygulamayı ücretsiz olarak akıllı telefon ya da tablet cihazlarınıza indirip, SEDAŞ ile daha hızlı iletişime geçebilir, SEDAŞ’ın güncel bilgilerine ulaşabilir ve zamandan kazanabilirsiniz.
 
 
 
 
sedaş elektrik arıza mobil uygulama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehirde bu olaylar oldu
Şehirde bu olaylar oldu
SUBÜ’ye 5 bin 936 kontenjan verildi
SUBÜ’ye 5 bin 936 kontenjan verildi