Valilik o iddiaları yalanladı

Sakarya Valiliğinden yapılan açıklamada, çöp konteynerinde bebek bulunduğu haberlerinin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Valilik o iddiaları yalanladı
Valilik o iddiaları yalanladı Ali Yıldırım

Valilikten yapılan açıklamada, Erenler ilçesi Hacıoğlu Mahallesinde, bir kız çocuğu tarafından çöp konteynerinda kundağa sarılı bir bebek bulunduğu yönündeki haberlerin doğru olmadığı belirtildi. Açıklamada şu ifadelere yer verdi, “Bazı basın yayın kuruluşlarınca, Erenler Hacıoğlu Mahallesi'nde evine gitmekte olan kız çocuğunun, çöp konteynerinde terk edilmiş halde kundakta bebek bulduğuna  dair verdiği bilgilere istinaden yayınlanan haberle ilgili  yapılan çok yönlü araştırmalarda; haberde bahsedilen kız çocuğuna ulaşılmış,yapılan görüşmede böyle bir olayın yaşanmadığı,ilgi çekmek için  çevresine bu konuyla ilgili söylemlerde bulunduğu ve haberdeki olayın asılsız olduğu anlaşılmış,şahıs hakkında gerekli adli işlemlere başlanmıştır” denildi.

 

Sakarya Valiliğinden yapılan açıklamada çöp konteynerinde bebek bulunduğu haberlerinin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.a valiliği çöp bebek bulunma iddia yalanlama sakarya valiliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Turhan TÜVASAŞ Gövde Üretim Fabrikasını açtı
Bakan Turhan TÜVASAŞ Gövde Üretim Fabrikasını açtı
Sendika başkanının vurulması davasında 10 tanık dinlendi
Sendika başkanının vurulması davasında 10 tanık dinlendi