Şener Bayraktar'dan Akyazı Haber'e ziyaret

MHP Akyazı Belediye Başkan Adayı Ali Şener Bayraktar, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla Akyazı Haber'i ziyaret etti.

Şener Bayraktar'dan Akyazı Haber'e ziyaret
Şener Bayraktar'dan Akyazı Haber'e ziyaret Ali Yıldırım

Bayraktar, MHP Akyazı İlçe Başkanı Ali Dertli, MHP Kadın Kolları Başkanı Gözde Keskin ile birlikte Akyazı Haber'i ziyaret ederek çalışanların "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. 
 
Çalışanlara çiçek veren Bayraktar, gazeteciliğin, kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi için mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden,vatandaşların talep ve beklentilerini dile getiren bir meslek olduğunu dile getirdi. 
 
Bayraktar, halkın doğru haber alması için harcayan bütün gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.
 
MHP İlçe Başkanı Ali Detli de Akyazı Haber çalışanları ve tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. 
 
Seçim çalışmalarını Genel Merkezi'n planlamaları doğrultusunda sürdürdüklerini ifade etti. Seçimin Akyazı için hayırlı olmasını dileyen Dertli; "Cumhur İttifakı'nın ruhuna uygun şekilde seçim çalışmalarımızı yürütüyoruz" dedi.
 
Akyazı Haber İmtiyaz Sahibi Ali Yıldırım da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bayraktar ve Derli'ye çalışmalarında başarılar diledi.

MHP Akyazı Belediye Başkan Adayı Ali Şener Bayraktar akyazıhaber ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Turhan TÜVASAŞ Gövde Üretim Fabrikasını açtı
Bakan Turhan TÜVASAŞ Gövde Üretim Fabrikasını açtı
Sendika başkanının vurulması davasında 10 tanık dinlendi
Sendika başkanının vurulması davasında 10 tanık dinlendi