Akyazılı oyuncuların oynadığı Çiçero filminin galası yapıldı

İkinci Dünya Savaşı yıllarında bir casusluk hikayesini konu alan ve Akyazılı iki oyuncunun da yer aldığı "Çiçero" adlı filmin galası yapıldı.

Akyazılı oyuncuların oynadığı Çiçero filminin galası yapıldı
Akyazılı oyuncuların oynadığı Çiçero filminin galası yapıldı Ali Yıldırım

‘Yüzyılın casusu’ olarak adlandırılan İlyas Bazna’nın hayatını beyaz perdeye aktaran Çiçero’nun galası yapıldı. Geceye birçok ünlü katıldı.

Yapımcılığını Mustafa Uslu'nun üstlendiği, kadrosunda Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Biricik gibi isimleri bulunduran "Çiçero" film ekibi Maslak Uniq'de gala gösterimi gerçekleştirdi. 

Akyazılı oyuncular, Olcay Aykut ve Yahya Kemal Aydoğdu'nun da oynadığı filmin galasının yapılacağı alana o döneme ait askeri kulübe, eşya gibi nesneler konularak geceye katılanlara nostalji yaşatılmaya çalışıldı. 

Filmin yapımcısı Mustafa Uslu, gösterimden sonra basınla bir araya geldi. Uslu, "Çok güzel kaliteli bir ekibimiz var ve Ayla gibi Müslüm gibi Türk sinemasına çok önemli bir eseri daha kazandırdığımızı düşünüyorum" diye konuştu.

"BENİM İÇİN BÜYÜK BİR ADIM"

Alman ajan rolünü oynayan Yahya Kemal Aydoğdu da konservatuvardan mezun olduktan sonra ilk işinin bu film olduğunu kaydederek; "Böyle bir ekiple çalışmak seyirci için küçük ama benim için büyük bir adım" ifadesini kullandı.

Filmde İngiliz Ajanı oynayan Olcay Aykut ise ; "Öncelikle bana bu fırsatı veren yapımcı Mustafa Uslu ve yönetmen Serdar Akar’a teşekkür ediyorum. Böyle önemli bir projede usta oyuncularla birlikte aynı projede rol almaktan gurur duydum. Çiçero filminin benim için çok büyük bir adım olduğunu düşünüyorum. İnşallah devamı gelicek. Herkese iyi seyirler dilerim" dedi.

 

Film Fragmanı: https://www.youtube.com/watch?v=oayjRq-_gr8

AKYAZI OYUNCU ÇİÇERO FİLM GALA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaali'de afetin yaraları sarılıyor
Kocaali'de afetin yaraları sarılıyor
SEDAŞ kriz masası kurdu
SEDAŞ kriz masası kurdu