"Çocuklarımızın gelişimi için projeler hayata geçireceğiz"

Karne heyecanı yaşayan tüm öğrencileri tebrik eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, çocuklar için hayata geçirecekleri projelere ilişkin bilgiler paylaştı. Yüce, "Çocuklarımızın vakitlerini verimli bir şekilde geçireceği, hızlı okuma ve hafıza geliştirme eğitimlerinin yer alacağı Çocuk Üniversitesi'ni inşa edeceğiz. SAMEK ve SGM'leri yaygınlaştıracağız. Geleceğimiz olan çocuklarımızın her alanda kendilerini yetiştirmesini ve geliştirmesini önemsiyoruz. Bu vesileyle karne alan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyorum" dedi.

Ali Yıldırım

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, karne heyecanı yaşayan tüm öğrencileri tebrik etti. Öğrencileri geleceğe hazırlayan öğretmenlerini, büyük bir fedakârlık gösteren ailelere sağlıklı ve mutlu bir tatil dileyen Başkan Adayı Ekrem Yüce, çocuklar için müjdeler paylaştı. Yüce, Çocuk Üniversitesi'ni şehre kuracaklarını ifade ederek, SGM ve SAMEK'lerin de şehirde yaygınlaştırmaya devam edeceklerini söyledi.

 Çocuk Üniversitesi

Başkan Adayı Yüce, çocukların mutluluklarına inşa edecekleri yeni çalışmalarla mutluluk katacaklarını ifade ederek, "Bugün çocuklarımız için en güzel, en mutlu gün. Öğrencilerimizin bu mutluluklarını arttıracak, kişisel gelişimlerine katkı sunacak çalışmalar gerçekleştireceğiz. Daha önce de müjdesini paylaştığımız Çocuk Üniversitesi'ni şehrimize kazandıracağız. Çocuklarımızın vakitlerini verimli bir şekilde geçireceği, hızlı okuma ve hafıza geliştirme eğitimlerinin yer alacağı bir projemiz olacak" dedi.

 SGM ve SAMEK'leri yaygınlaştıracağız

 SGM ve SAMEK'leri de yaygınlaştıracaklarını dile getiren Başkan Adayı Yüce, "Hem yetişkinlerimize hem de çocuklarımıza yönelik eğitim faaliyetlerinin gerçekleştirildiği Sosyal Gelişim Merkezleri ve SAMEK'leri de ihtiyaçlar dahilinde inşa edeceğiz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın her alanda kendilerini yetiştirmesini ve geliştirmesini önemsiyoruz. Bu vesileyle karne alan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyorum" dedi.  

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce karne öğrenci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaali'de afetin yaraları sarılıyor
Kocaali'de afetin yaraları sarılıyor
SEDAŞ kriz masası kurdu
SEDAŞ kriz masası kurdu