Advert

İcradan satılık özel hastane

Adapazarı eski İtfaiye Caddesi'ndeki özel bir hastane icradan satışa çıkarıldı. Hastanes için 6 milyon 500 bin TL bedel istendi.

İcradan satılık özel hastane
İcradan satılık özel hastane Ali Yıldırım

Semerciler Mahallesi'nde bulunan özel bir hastane 6 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Hastane için satış ihalesi, birinci satış günü 28 Şubat 2019 olarak açıklandı.

İcradan satışa çıkan hastanenin ihale ilanı şöyle; "

Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup:

Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50'sini bulmasına satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu, istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50'sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.'nin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; İnternet üzerinden teklif verenlerden, açık artırmanın teklif verene kalması halinde, İhalenin kendisine kaldığının Müdürlüğümüzce UYAP SİSTEMİNE girildiği günden itibaren 7 günlük süresi başlamış olup, teminattan sonraki bakiye kısım için ayrıca 7 günlük verilmeyeceği, gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur. 
 
1.İhale Tarihi : 28/02/2019 günü, saat 16:00 - 16:05 arası.
2.İhale Tarihi : 18/03/2019 günü, saat 16:00 - 16:05 arası.
İhale Yeri : İstanbul 5. İcra Dairesi Müdürlüğü Kalemi, İstanbul Adalet Sarayı, Çağlayan İstanbul

sakarya icra satılık özel hastane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakaryaspor'da şok
Sakaryaspor'da şok
Sakaryaspor'da ilk imza
Sakaryaspor'da ilk imza