Sakarya her alanda marka şehir olacak

Geyve Küçük Sanayi Sitesi esnafları ile bir araya gelen Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Şehrimizi her alanda marka yapacak çalışmalar gerçekleştireceğiz. Mega projelerimizle gelişimine katkı sunacağız. Geyve için çok önemli çalışmaları 5 yıllık süreçte hayata geçireceğiz. 31 Mart yerel seçimlerinin hem Geyvemiz hem de şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Sakarya her alanda marka şehir olacak
Sakarya her alanda marka şehir olacak

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Geyve Küçük Sanayi Sitesi esnaflarıyla bir araya geldi. Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi'nde gerçekleştirilen buluşmada Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya'nın yanı sıra çok sayıda davetli yer aldı. Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya'nın tamamında hizmetlerle dolu bir 5 yıl yaşanacağını ifade ederek, katılımcıların destek ve dualarını istedi.

Marka şehir

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Geyve şehrimizin güneyi, mümbit topraklarıyla tarımın gözdesi bir ilçemiz. İlçe belediyemizin hayata geçirdiği Yöresel Ürünler Üretim Merkezi'de ilçemizde yetişen ürünlerin marka değeri kazanması açısından çok önemli bir yere sahip. Bizde inşallah şehrimizi her alanda marka yapacak çalışmalar gerçekleştireceğiz. Mega projelerimizle Geyve ilçemizin gelişimini sağlayacağız. İhtiyaçlar konusunda kamuoyu araştırmaları yapıyoruz. Sonuçları değerlendirerek harekete geçeceğiz" dedi.

Bu şehre hizmet sevdamız var

Başkan Adayı Yüce sözlerini şu şekilde sonlandırdı: "İnşallah Geyve için çok önemli çalışmaları 5 yıllık süreçte hayata geçireceğiz. 31 Mart yerel seçimlerinin hem Geyvemiz hem de şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde bir seçim sürecini geride bırakır, sevdamız olan şehrimize hizmet sunmaya başlarız. Tüm esnaf kardeşlerimize hayırlı ve bereketli kazançlar diliyor, çalışmalarında kolaylıklar temenni ediyorum" dedi.

 

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem YücAK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce geyve esnaf ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İşkence gören köpek sahiplenildi
İşkence gören köpek sahiplenildi
104 kişiyi dolandıran şüpheliler böyle yakaladı
104 kişiyi dolandıran şüpheliler böyle yakaladı