Babalarının kaçırdığı kızlar Sakarya'da aranıyor

ATV’de yayınlanan Müge Anlı le Tatlı Sert programına katılan Hollandalı Danıelle Van Der Plıgt’ın babası tarafından kaçırılan kayıp kardeşler Sakarya'da da aranıyor.

Babalarının kaçırdığı kızlar Sakarya'da aranıyor
Babalarının kaçırdığı kızlar Sakarya'da aranıyor

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına geçtiğimiz hafta katılan Hollandalı Danıelle Van Der Plıgt, iki kızının babaları tarafından kaçırıldığını öne sürerek yardım istedi. Sakaryalı Ali Korkmaz ile birlikteliğinden kızları Zeliha ve Semiha’yı geçtiğimiz ay yaşadıkları Hollanda’dan memleketlerine geldi. Anne Danıelle Van Der Plıgt’ın da eşlik ettiği kızların babaları, onları Kocael’de bir eve kapattı ve bir hafta kimseyle görüştürmedi.

ZORLA MEMLEKETİNE DÖNDÜ

Anne Danıelle Van Der Plıgt’ı zorla memleketine gönderen baba Ali Korkmaz, kızlarını ise vermedi. O günden sonra da bir daha çocuklarına ulaşamayan anne Danıelle Van Der Plıgt, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak yardım istedi. 2001 yılında Ali Korkmaz ile birliktelik yaşamaya başladıklarını belirten Danıelle Van Der Plıgt, son olarak çocuklarını 1 Eylül’de gördü ve bir daha haber alınamadı. 
Hollanda’ya döner dönmez dava açan Danıelle Van Der Plıgt, mahkeme tarafından çocukların velayetinin anneye verilmesine karar verildi. Ancak mahkemenin verdiği kararın ardından baba ve çocukları adeta sırra kadem bastı. 

Anne de son olarak programa katılan çocuklarının bulunmasını istedi. Baba hakkında yakalama kararı verilirken, çocukların bulunması için  Sakarya’da soruşturma başlatıldı. 

Danıelle Van Der Plıgt’ Ali Korkmaz kızları kaçırma sakarya arama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Estasy operasyonu
Estasy operasyonu
Ahmet Davutoğlu Sakarya’da protesto edildi
Ahmet Davutoğlu Sakarya’da protesto edildi