Şehrimiz için birlikte çalışacağız

Sakarya Muhtarlar Federasyonu'nu ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "30 yılı aşkın süredir görev bilinciyle ülkemizin farklı bölgelerinde çalışmalarda bulundum. İnşallah 31 Mart gecesi sevdalı olduğumuz bu güzel şehre hizmet için kolları sıvayacağız. İşbirliği içerisinde çalışarak şehrimize hep birlikte değer katacağız. Vatandaşlarımızla, paydaşlarımızla bir ve beraber olacak, Sakarya'mızı geleceğe taşıyacağız" dedi.

Şehrimiz için birlikte çalışacağız
Şehrimiz için birlikte çalışacağız

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya Muhtarlar Federasyonu'nu ziyaret etti. Federasyon Başkanı Erdal Erdem ve yönetimi ile buluşan Başkan Adayı Yüce, muhtarlarla uyum içerisinde çalışacaklarını belirterek, mahallelerin ihtiyaçları doğrultusunda muhtarların görüşlerinin çok önemli olduğunun altını çizdi. Federasyon Başkanı Erdal Erdem ise Başkan Adayı Yüce'ye başarı temennilerini iletti.

 Başarı temennisi

Nazik ziyaretleri dolayısıyla Başkan Adayı Ekrem Yüce'ye teşekkür ederek sözlerine başlayan Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, "99 yılında da Erenler'de birlikte çalışmıştık. Çıktığınız bu yolda Allah muvaffak etsin. 16 ilçede 665 muhtarımız var. Başkanımız Zeki Toçoğlu'nun fikriyle federasyonumuzu kurduk. Birlik ve beraberlik adına önemli bir adım attık. Biz muhtarlar olarak yerel yönetimlerin mahallelerdeki eli, ayağı, gözüyüz. Muhtarlarımızın mahallelerine yönelik talep ve isteklerinin kısa vadede çözümleri işimizi kolaylaştırır" dedi.

 Şehir için ortak hareket

Federasyon Başkanı Erdal Erdem'e ve tüm muhtarlara başarı dileklerini ileten Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Hep birlikte seçimlere gireceğiz. Öncelikle hepinize başarılar diliyorum. 30 yılı aşkın görev bilinciyle ülkemizin farklı bölgelerinde görevlerde bulundum. İnşallah 31 Mart gecesi sevdalı olduğumuz bu güzel şehre hizmet için kolları sıvayacağız. İşbirliği içerisinde çalışarak şehrimize hep birlikte değer katacağız. Şehrimizin tamamına hizmet sunacağız. Proje konusunda Kalkınma Bakanlığı'nda görevler yaptık. Şimdi Sakarya'ya hizmet etmek için bir yola çıktık. Vatandaşlarımızla, paydaşlarımızla bir ve beraber olacak, Sakarya'mız için hareket edeceğiz. Allah'ın izniyle hep beraber Sakarya'yı geleceğe taşıyacak adımları atacağız. Bu hedefe ulaşmayı birlikte başaracağız" diye konuştu.

 

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce Sakarya Muhtarlar Federasyonu ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İşkence gören köpek sahiplenildi
İşkence gören köpek sahiplenildi
104 kişiyi dolandıran şüpheliler böyle yakaladı
104 kişiyi dolandıran şüpheliler böyle yakaladı