Hep birlikte iyiliği yaymaya devam edeceğiz

YÖÇEYDER'i ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Dernek olarak çok önemli çalışmalar gerçekleştiriyorsunuz. İnşallah hep birlikte iyiyi ve güzeli yaymaya devam edeceğiz. Şehrimiz insanlarına sahip çıkarak, ihtiyaçları beraberce çözeceğiz" dedi.

Hep birlikte iyiliği yaymaya devam edeceğiz
Hep birlikte iyiliği yaymaya devam edeceğiz

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Yetim Öksüz Çocuklar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği'ni (YÖÇEYDER) ziyaret etti. Dernek Başkanı Ali Türkoğlu ve yönetimi ile bir araya gelen Yüce, derneğin çalışmalarına ilişkin bilgiler aldı. 

 Dernek faaliyetleri

Dernek Başkanı Ali Türkoğlu, "Yetiştirdiğimiz öğrenciler şu anda üniversite çağına geldi. Hamdolsun onların duaları ile bizler çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çeşitli alanlarda kurs faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. Derneğimizin üstlendiği görevi hakkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz" dedi. 

 İhtiyaçlara beraber çözüm

 Başkan Adayı Ekrem Yüce, YÖÇEYDER'in manevi olarak çok önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini belirterek, "Sivil Toplum Kuruluşlarının bizim kültürümüzde yeri ayrı. İnsanların sorumluluğunu üzerinize alıyorsunuz bu çok önemli bir şey. İnşallah hep birlikte iyiyi ve güzeli yaymaya devam edeceğiz. Şehrimiz insanlarına sahip çıkarak, ihtiyaçları beraberce çözeceğiz. Rabbim çalışmalarınızı kolaylaştırsın" dedi.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce yöçeyder ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İşkence gören köpek sahiplenildi
İşkence gören köpek sahiplenildi
104 kişiyi dolandıran şüpheliler böyle yakaladı
104 kişiyi dolandıran şüpheliler böyle yakaladı