Özverili olursak başarıyı yakalarız

En Baba Atölye'nin kapanış programına katılan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Böyle bir eğitim ve atölye çalışmasını organize eden herkesi tebrik ediyorum. Katılımcıları kutluyorum. Özverili olan kazanır, özverili olmayı mevlam bizlere nasip etsin" dedi.

Özverili olursak başarıyı yakalarız
Özverili olursak başarıyı yakalarız

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, ‘En Baba Atölye'nin kapanış programına katıldı. Kent Park'ta gerçekleştirilen programda Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, eğitmenler ve katılımcılar yer aldı. Kursiyer Hüseyin Şahan, "Türkiye'de ilk defa Sakarya'da gerçekleşen babalık atölyesini tamamladık. Bizlere eğitim sunadeğerli hocalarımıza teşekkür ediyoruz" derken; Eğitmen Seyfi Yüce, "En Baba Atölye'yi çok takdir edenler oldu. Böyle nadide bir grupla çalıştığım için gururlanıyorum. Bir öğretmen olarak arzu ediyorum ki okullarımızda bu programlara uygun olsun. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

 Aile toplumun temelidir

 Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Davut Yüce, "Bizler ekip arkadaşlarımız ile bu tür projeler gerçekleştirdik. Bundan sonra ise daha büyük bir aşkla, şevkle Sakaryamıza böyle projeler kazandırmaya devam edeceğiz. Aile bu toplumun temel direğidir. Aile bağlarının güçlenmesi için yaptığımız eğitimler ve seminerler, engelli kardeşlerimizi hayatın içine dahil etmek için verdiğimiz eğitimler. İşte biz bunlar sayesinde çalışmalarımıza bağlıyız. Babalık Atölyemizde 10 hafta süresince eğitim verildi ve bugün ise sertifikaları verilecek. İnşallah bu tür projeleri bundan sonra hep birlikte gerçekleştirmeyi temenni ediyorum" dedi.

Örnek babalar

Ak Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Böyle bir eğitim ve atölye çalışmasını organize eden herkesi tebrik ediyorum. Katılımcıları kutluyorum. Evvela örnek bir baba olmak gerekiyor. Örnek bir baba olunca zaten evlat onu takdir ediyor. Bilmek yetmiyor, öğrenmek yetmiyor. Bilmek ayrı şey yapmak ayrı şey. Sertifikalarını alan babaları yürekten tebrik ediyorum. Özverili olan kazanır, özverili olmayı mevlam bizlere nasip etsin. Ben bu duygularla tekrar kursu düzenleyen, destek veren, eğitim veren hocalarımızı yürekten kutluyorum. Sosyal hizmetler daire başkanımızı tebrik ediyorum. Katılan babaları tebrik ediyorum" dedi. 

 

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce En Baba Atölye program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İşkence gören köpek sahiplenildi
İşkence gören köpek sahiplenildi
104 kişiyi dolandıran şüpheliler böyle yakaladı
104 kişiyi dolandıran şüpheliler böyle yakaladı