Engellilerimizin yanında olacağız

Sosyal Gelişim Merkezi'nde düzenlenen Engelsiz Sıra Gecesi'ne katılan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Böyle güzel bir gecede olmaktan büyük mutluluk duydum. Bizler; hayatımızın her anında bir engelli adayı olacağımızı unutmadan çalışmaya, engellilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Engellilerimizin yanında olacağız

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sosyal Gelişim Merkezi'nde düzenlenen Engelsiz Sıra Gecesi programına katıldı. Gerçekleştirilen gecede Başkan Adayı Ekrem Yüce'nin eşi Filiz Yüce, AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, teşkilat üyeleri, aileler ve çok sayıda davetli yer aldı.

Engellilerimizin yanında olacağız

 Yöresel türkülerin Engelsiz Koro tarafından seslendirildiği gecede kısa bir konuşma yapan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Böyle bir akşamda sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duydum. Engelli kardeşlerimize hizmet etmekten memnuniyet duyacağız. Hayatımızın her anında bir engelli adayı olacağımızı unutmadan çalışmaya, engellilerimizin yaında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
Vali Nayir, piliç üretim tesisini gezdi
"Hedefimiz oy oranını yüzde 70’in üzerine çıkartmak”
taraklı termal taraklı termal taraklı termal taraklı termal