SPOR
Giriş Tarihi : 14-02-2019 15:55   Güncelleme : 14-02-2019 15:55

Sofuoğlu, sponsorluk için konuştu

AK Parti Milletvekili Kenan Sofuoğlu BMC sponsorluğuyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu. BMC ile anlaşma sağlandığının bir kez daha altını çizen Sofuoğlu sponsorluğun resmiyete kavuşması için BMC Yönetimi’nden haber beklediklerini söyledi.

Sofuoğlu, sponsorluk için konuştu

AKP Milletvekili Kenan Sofuoğlu BMC sposnorluğuyle ilagili olarak son gelişmeleri değerlendirdi. Sofuoğlu yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Sakaryaspor’a sponsorluk için elimden geleni yapacağımı dile getirmiştim. Bu anlamda da birçok kapıyı çaldık. En son BMC ile görüştük ve bu konuda destek sözü aldık. Esasında geçen hafta onlar bir yönetim kurulu toplantısı yapacaklardı ve buradan da resmi kararı çıkaracaklardı ama toplantı bu haftaya ertelendi. Bu hafta umut ediyorum ki yönetim kurulu toplanırsa sponsorluğu resmi olarak çıkaracağız. Bunun sözü BMC tarafından bize verildi ama resmi olarak çıkmasını bekliyoruz” dedi.

Kenan Sofuoğlu, bu sponsorluğun Sakaryaspor'un mali sıkıntılarını bir nebze çözeceğine işaret ederek, “Ancak daha büyük sponsorluk bekliyoruz. İnanıyorum ki Sakaryaspor'un bu sezon şampiyonluğuyla beraber sponsorluk bütçesini büyütüp Sakaryaspor'u üst liglere taşımayı hayal ediyoruz. BMC ile konuştuğumuzda da hedefimiz birdi. O da 'Sakaryaspor'a para verelim de sözümüzü yerine getirelim, sponsor olduk' değil derdimiz, Sakaryaspor'u gelecekte üst liglere taşıyacak yatırım yapmak” dedi.   

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Muhteşem geri dönüş!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Vali fabrikaları gezdi
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA