Hizmet kadrolarıyla yolumuza devam ediyoruz

31 Mart yerel seçimleri öncesinde Cumhur İttifakı'nın meclis üyesi adaylarının İl Seçim Kurulu'na teslim edilmesinin ardından konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "İnşallah hem büyükşehir hem de ilçelerimizde milletimize hizmet edecek kadrolarla yolumuza devam ediyoruz. Rabbim hayırlı eylesin" dedi.

Hizmet kadrolarıyla yolumuza devam ediyoruz
Hizmet kadrolarıyla yolumuza devam ediyoruz

31 Mart yerel seçimleri öncesinde AK Parti ile MHP arasında oluşturulan Cumhur İttifakı'nın Sakarya'daki belediye meclis üye listeleri İl Seçim Kurulu'na teslim edildi. AK Parti ve MHP üyelerinin yer aldığı teslim töreninde AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar da katıldı.

Hizmet kadroları

Meclis üyesi listelerinin teslim edilmesinin ardından konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "AK Parti İl Başkanımız Yunus Tever, MHP İl Başkanımız Ahmet Ziya Akar, ilçe belediye başkan adaylarımızla, ilçe başkanlarımızla belediye meclis üye listeleri için İl Seçim Kurulu'na müracaatımızı yaptık. İnşallah hem büyükşehir hem de ilçelerimizde milletimize hizmet edecek kadrolarla yolumuza devam ediyoruz. Rabbim hayırlı eylesin" dedi.

Sakarya'da güzel bir gün

MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, "Cumhur İttifakı'nda Sakarya'da güzel bir gün. İnşallah Cumhur İttifakı'nın zaferiyle sonuçlanacak yerel seçimler öncesinde birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek adına güzel bir ortam oluşturduk. Halis niyetlerle çıktığımız bu yolculuğu Rabbim muvaffak eylesin. Allah ülkemizin bekası noktasında şer odaklarından destek alarak siyaset üretmeye çalışan yapılara karşı bizleri muzaffer kılsın. Hayırlı olsun" diye konuştu.

Beka birlikteliği

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, "Cumhur İttifakı'nın tek liste olan meclis üyesi adaylarını İl Seçim Kurulu'na teslim ettik. Sakarya'da çok güzel bir birlikteliğimiz var. Biz; Cumhur İttifakı'nı sadece bir siyasi ittifak olarak değil, bir beka birlikteliği olarak görüyoruz. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi bu birliktelik mezara kadar devam edecektir. Sakaryamız, milletimiz ve ülkemiz için yerel seçimlerin hayırlı olmasını temenni ediyor, birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.    

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İç kanama durdurulamayınca kurtarılamadı
İç kanama durdurulamayınca kurtarılamadı
D-100'de zincirleme kaza: 6 yaralı
D-100'de zincirleme kaza: 6 yaralı