'Postmodern darbe' 22. yılında unutulmadı

15 Temmuz Milli İrade Derneği yönetimi tarafından düzenlenen 28 Şubat Post- Modern Darbesinin 22. Yıldönümünde Atatürk Spor Salonu doldu taştı, konuşmacı Şevki Yılmaz 28 Şubatın iç yüzünü anlattı.

'Postmodern darbe' 22. yılında unutulmadı
'Postmodern darbe' 22. yılında unutulmadı

28 Şubat Post- Modern darbesinin üzerinden 22 yıl geçmesine rağmen özellikle baş örtüsünü hedef alarak dinimizin kullanıldığı zulum ve yıldırma çabalarının halen unutulmadığı görüldü ve Atatürk spor salonu dolduran binlerce Sakarya’lı “ Her türlü darbenin karşısındayız” mesajını tüm Dünyaya gösterdi. 

Gecede AK Parti milletvekilleri Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, İl başkanı Yunus Tever, önceki dönem milletvekili Recep Yıldırım, Sakarya Büyükşehir Belediye başkan adayı Ekrem Yüce, Vali yardımcıları, üst düzey bürokratlar, sivil toplum kuruluşların temsilcileri hazır bulundu

Mükemmel program akışı

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile gecede Kur’an tilaveti yapıldı ve Adapazarı İmam Hatip Lisesi mehter takımı çok güzel bir program yaptı. 15 Temmuz Milli İrade derneği genel başkanı Ali İnci’nin duygusal konuşması salonda bulunan herkesin gözlerini buğulandırdı. Büyükşehir Belediye başkan adayı Ekrem Yüce konuşmasında kendi de ağladı dinleyenleri de ağlattı.

Şevki Yılmaz: Dinimizi kullandılar

Geceye konuşmacı olarak katılan 20.dönem milletvekili ve 28 Şubatın ağır mağdurlarından Şevki Yılmaz yaptığı konuşmada Osmanlı yönetimi ile bu günki tarihler arasında yaşanmış örnekleri ortaya sererek “ Yapılan tüm darbelere bakalım, Fetö dahil hepsi dinimizi kullanarak ama aslında dinimize karşı yapılmışlardır, bu gafiller zamanında Osmanlıyı yıkmayı başardılar ancak şimdi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dimdik duruşu sayesinde elleri kolları bağlı kaldılar. Allah bunlara en ufak bir fırsat vermesin, zaten vermedi de biz yolumuzdan bildiğimiz gibi başımız dik olarak yürüyeceğiz” dedi. Şevki Yılmaz 28 Şubat ve diğer darbeleri anlatırken sözleri alkışlarla sık sık kesildi.

Mağdurlara özel plaket verildi

20 Şubat Post- Modern darbesi ile mağduriyet yaşayan ve zulum gören kişilere özel olarak hazırlanmış plaketler verildi, gecede son konuşmayı yapan AK Parti genel başkan yardımcısı milletvekili Ali İhsan Yavuz geceyi düzenleyen Ali İnci ile konuşmacı Şevki Yılmaza teşekkür etti. Program sonunda yapılan çekiliş ile 7 kişi Umre ziyareti kazandı.

sakarya 15 Temmuz Milli İrade Derneği yönetimi tarafından düzenlenen 28 Şubat Post- Modern Darbesinin 22. Yıldönümünde Atatürk Spor Salonu doldu taştı konuşmacı Şevki Yılmaz 28 Şubatın iç yüzünü anlattı. 15 Temmuz Milli İrad
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sabıkalı kavşağa trafik ışıklı önlem
Sabıkalı kavşağa trafik ışıklı önlem
Kahreden kaza: Ölen eşi için gözyaşı döktü
Kahreden kaza: Ölen eşi için gözyaşı döktü