Aşkla güzel şehrimiz için çalışacağız

Adapazarı Meclisi Üyesi Aday Tanıtım Toplantısı'nda konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "31 Mart şahlanan, yükselen Türkiye'nin dönüm noktası olacaktır. Sakarya tarımın beşiği, sanayinin de öncü şehirlerinden biridir. Biz turizmi de buraya ekleyerek Sakarya'yı marka şehir haline getireceğiz. Aşkla şehrimize hizmet etmek için çalışacağız, çabalayacağız" dedi.

Aşkla güzel şehrimiz için çalışacağız
Aşkla güzel şehrimiz için çalışacağız

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Adapazarı Meclis Üyesi Aday Tanıtım Toplantısı'na katıldı. AKM'de gerçekleştirilen programda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Adapazarı Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Mutlu Işıksu, ilçe başkanları, teşkilat üyeleri ve çok sayıda davetli yer aldı.

 Seçim çalışmaları

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, "Tüm teşkilatlarımızla beraber cadde cadde esnaf ziyaretleri yapıyoruz.  31 Mart seçimleri Adapazarı'na, şehrimize, ülkemize dünyada ki tüm mazlum milletlere hayırlı olsun" derken; MHP Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak, "Bugün Cumhur İttifakı ile birlikte nizam-ı alem davasında bulunanlar gelecekte gururlu olacaklardır. Cumhur ittifakı ilk defa yerel seçime girecektir. Biz bu ittifakla başarılı olmak için çalışacağız" dedi.

 Rekor kırmak istiyoruz

Adapazarı Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Mutlu Işıksu, "İlk günden bu yana çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sorumluluğumuzun, beklentinin farkındayız ve toplumun tamamına dokunmak istiyoruz. İnşallah 31 Mart'ta Adapazarı'nda alınan en yüksek oyu alıp rekor kırmanın derdindeyiz. Şehrimiz için projelerimiz var. Belediyenin olduğu alana meydan ve altına kapalı otopark düşünüyoruz. İnsanlarımıza dokunacak yatırımlar gerçekleştireceğiz. Mahallemi Güzelleştiriyorum projemiz olacak. Zirai Aletler Sanayisi'ni güzelleştirmek istiyoruz" dedi.

Derdimiz en yüksek oyu almak

 MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, "Cumhur İttifakı 31 Mart'ta başarılı olacaktır. Teşkilat olarak seçilmişlerin yanında olacağız. Vatandaşlarımızın Cumhur İttifakı'na olan güvenini görüyoruz. İnşallah adaylarımızda bu güvenle ellerinden geleni yapacaktır" derken; AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, "Bizim kazanmak yönünde bir endişemiz yok. Bizler Cumhur İttifakı'nın en yüksek oyu almasının derdindeyiz. Bu seçim ülkemizin bekası için çok önemli. Rabbim yar ve yardımcımız olsun" dedi.

Adapazarı Meclisi Üyesi Aday Tanıtım Toplantısı ekrem yüce
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SUBÜ 1. Yılını kutladı
SUBÜ 1. Yılını kutladı
Kunduracı dükkanı yandı
Kunduracı dükkanı yandı