Ekrem Yüce Pamukova'ya çıkartma yaptı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Pamukova’da esnaf odası temsilcilerini, muhtarlar derneğini ziyaret edip partililerle buluştu.

Ekrem Yüce Pamukova'ya çıkartma yaptı
Ekrem Yüce Pamukova'ya çıkartma yaptı

Ekrem Yüce ilk olarak Pamukova'da Kadın Kolları tarafından düzenlenen programa katıldı. İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Pamukova Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Cevat Keser, AK Parti ve MHP ilçe kadın kolları başkanları, teşkilat mensupları ve davetliler yer aldı.

24 Haziran'ı taçlandıracağız

İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, "31 Mart seçimleri 24 Haziran'ın mührü olacak. Cumhurbaşkanımız her zaman mazlumların sesi oldu. Kadınların yanında oldu, destekler sundu. Bizde Sayın Cumhurbaşkanımıza destek olacağız. Geçmişte yaşadıklarımızı gençlerimize anlatacağız. Bizde yuvayı dişi kuş yapar sözüyle ittifakımızı temellendireceğiz ve çalışmalarımızı hızla sürdüreceğiz" dedi.

Pamukova'ya katlı otopark

Pamukova'da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Pamukova'da bu tabloyu, bu heyecanı görmek çok güzel. Cumhur İttifakı'na en güçlü desteği verecek ilçelerimizden biri de Pamukova'dır. Seçime çok az bir süre kaldı. İlk günden bu yana şehrimizi karış karış geziyoruz. Adayımız Cevat Keser ile birlikte ilçemiz için çalışacağız. İlçemize bir katlı otopark ve Sakarya Nehri'nin kıyısında da bir rekreasyon alanları yapacağız, seyir alanları olacak" dedi.

Derdimiz hizmet olacak

Birlik ve beraberlik vurgusunda bulunan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Hepimiz bir ve beraberiz. Bu dünyada hoş bir sada bırakabiliyorsak ne mutlu bizlere. Her zaman ifade ediyorum; aşkla yürüyen sırtında dünyaları taşır, aşksız yürüyen ceset beden taşır. Rabbim bizleri aşkla yürüyenlerden eylesin. Bizim şehrimize, ilçelerimize, milletimize sevdamız var. İnşallah güzel ilçemiz için meşru ve makul tüm talepleri yerine getireceğiz. Sizlerin hizmetkarı olacağız" dedi.

Pamukova Muhtarlar Derneği'ni de ziyaret eden Yüce'ye AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Burak Çelik, Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser eşlik etti.

 Yüzde 70'i geçeceğiz

AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Burak Çelik, "31 Mart yerel seçimlerinin arefesindeyiz. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem Yüce ziyaretimize geldiler. Siz değerli muhtarlarımıza nazik davetleri dolayısıyla teşekkür ediyorum. Siz muhtarlarımız da hizmet derdindesiniz. İnşallah bizde Büyükşehir Belediyemize ve ilçe belediyemize gereken desteği sunacağız" derken; Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, "Büyükşehir adayımızın güzel işler yapacağına inanıyorum. Bizim burada kazanmak gibi bir derdimiz yok. Amacımız en yüksek oyu almak. Yüzde 70'in üzerinde oy almalıyız" dedi.

Yeni yaşam alanı ve SGM

Başkan Adayı Ekrem Yüce, muhtarlarla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Pamukova için yeni dönemde önemli çalışmalar yapacağız. Katlı otopark projemiz olacak. Sakarya Nehri kenarında rekreasyon alanı oluşturacağız. Pamukova'ya da yeni dönemde SGM kazandıracağız. İçerisinde SAMEK'te olacak. Grup yollarını da tamamlayacağız. Muhtarlarımız yollarının yapılacağı konusunda mahallelerine müjdeyi verebilirler.

 Gece gündüz çalışmaya talibiz

45 yıllık birikimini Sakarya için kullanacağını söyleyen Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Şehrimiz için gece gündüz çalışmaya talibiz. Doğduğum, büyüdüğüm topraklara hizmet edecek olmanın bahtiyarlığını yaşıyorum. Yıllardır siyasetin, bürokrasinin içerisindeyim. Tüm bu birikimlerimi Sakarya için kullanacağım. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde tevazu, samimiyet ve gayretle şehrimizi geleceğe hazırlayacağız" diye konuştu.


Pamukova Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sabri Günay ve yönetimi ile görüşen Başkan Adayı Yüce, Pamukova Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Rıdvan Şahin ve beraberindekilerle bir araya geldi. Yüce, Pamukova Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Serdar Ürerler ve üyeleriyle de buluştu. Yüce, Pamukova'da esnaf temsilcileriyle bir araya gelmekten büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, talep ve isteklerini aldı, çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Adayı Ekrem Yüce, esnafların talep ve isteklerini aldı, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Yüce, "Emeğin, alın terinin temsilcisi esnaflarımızla buluştuk. Biz; esnafımızın emeğinin değerini biliyoruz. Daha önce de her zaman esnaflarımızın yanında olacağımızı ifade ettik. Önemli bir seçim sürecindeyiz. Esnaflarımızın da bize destek olacağına inanıyoruz" dedi.

 


 

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce pamukova ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şebekeyi yenilemek için arılarla mücadele ettiler
Şebekeyi yenilemek için arılarla mücadele ettiler
Sabıkalı kavşağa trafik ışıklı önlem
Sabıkalı kavşağa trafik ışıklı önlem