ankara escort

Selin Seyyar Fırınları Uluslararası Fuarda

Akyazı'da ürettiği kaliteli portatif seyyar taş fırınlarla adından söz ettiren Selin Seyyar, Uluslar arası fuarda ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Selin Seyyar Fırınları Uluslararası Fuarda
Selin Seyyar Fırınları Uluslararası Fuarda

Türkiye'de ilginin her geçen gün arttığı  seyyar taş fırınların üretimini gerçekleştiren Selin Seyyar, Uluslar arası tarım Fuarı'na katılarak ürünlerini sergiledi. 
Fuara katılanlardan tam not alan taş fırınlar hakkında konuşan Selin Seyyar, taş fırınlara ilginin gün geçtikçe arttığını söyledi.

Tüketicinin doğal ürünlere yöneldiğini ifade eden Seyyar, fuarın oldukça faydalı geçtiğini dile getirdi. Seyyar; "Fuarda hem ürünlerimizi tanıtma fırsatı bulduk. Hem de siparişler aldık. Çok güzel dönüşler var." dedi.

Ürettikleri taş fırınları ülkenin dört bir yanına gönderdiklerini anlatan Selin Seyyar; "Fırınlarımız farklı boylarda. Özel taban tuğlasından, baca sitemine, çatısından malzemelerinizi saklayabileceğiniz özel bölmesine kadar her şeyi profesyonelce düşündük. Tekerlekli ve 5-15 köy ekmeği kapasiteli köy ekmeğinin yanı sıra, kendi pide ve lahmacununuzu yapabiliyorsunuz. Hatta içerisine koyduğunuz aparat ile bahçenizdeki barbekü ve ızgaranın yerine kullanabilirsiniz" diye konuştu.

Selin Seyyar Fırınları

Adres: Altındere Yolu Üzeri Akyazı / Sakarya
Tel: 0 541 2714915 -  0 533 3449903

Firma Rehberi: http://www.akyazihaber.com/f-selin-seyyar-firinlari-1599.html
Web Site: https://selinseyyarfirin.com/

 

Selin Seyyar Fırınları Akyazı Selin Seyyar Fırınları Taş Fırın Uluslararası Tarım Fuarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Firari sahte kimlikle yakalandı
Firari sahte kimlikle yakalandı
Kenan Sofuoğlu Formulaz'a katıldı
Kenan Sofuoğlu Formulaz'a katıldı