Kadınlar Günü'nde hastaları ziyaret ettiler

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Korucuk Devlet Hastanesi'nin kadın çalışanları ve hasta yakınları ile buluşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Çalışan, sevgi dolu yürekleriyle şehrimize değer katan, fedakârlıklarıyla hayatımızı güzelleştiren kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum. Rabbim sağlık sıhhat üzerine bir hayat yaşamayı hepimize nasip etsin" dedi.

Kadınlar Günü'nde hastaları ziyaret ettiler
Kadınlar Günü'nde hastaları ziyaret ettiler

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ve İl Başkanı Yunus Tever ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Korucuk Devlet Hastanesi'nde kadın çalışanlar ve hasta yakınlarını ziyaret etti. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü tebrik eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, hastalara acil şifalar dileyerek yakınlarına sabırlar temenni etti.

 Dünyayı kadın eli güzelleştiriyor

 AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, "Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun. Hasta yakınlarımızın özverili davranışlarını bir sabır vesilesi olarak görüyorum. Çalışanlarımıza vatandaşlarımızı memnun etmelerinden dolayı teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum. Dünyaya kadın eli değince bir başka oluyor" dedi.

 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun

 Korucuk Devlet Hastanesi'nde buluştuğu kadın çalışanlar ve hasta yakınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Çalışan, sevgi dolu yürekleriyle şehrimize değer katan, fedakârlıklarıyla hayatımızı güzelleştiren kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum. Bugün Korucuk Devlet Hastanesi'nin değerli kadın çalışanlarını, şifa bekleyen hastalarımıza sabırla refakat eden hasta yakınlarımızı ziyaret ederek günlerini kutlayalım istedik. Rabbim sağlık sıhhat üzerine bir hayat yaşamayı hepimize nasip etsin" dedi.    

ekrem üce 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hastane ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SUBÜ 1. Yılını kutladı
SUBÜ 1. Yılını kutladı
Kunduracı dükkanı yandı
Kunduracı dükkanı yandı