SP Lideri: İktidar sorunları daha da büyüttü

Yerel seçimler kapsamında Sakarya’ya gelen Saadet Lideri Karamollaoğlu, partisinin belediye başkan adaylarının tanıtım programına katıldı.

SP Lideri: İktidar sorunları daha da büyüttü
SP Lideri: İktidar sorunları daha da büyüttü

Şehirdeki bir otelde düzenlenen programda konuşan SP Lideri Karamollaoğlu, ülkedeki tüm kesimlerin bir değişim talebi içinde olduğunu ifade etti.

Karamollaoğlu, “Bunun nedeni de iktidar, ülkedeki sorunları çözmek yerine daha da büyüttü. Adalet, ekonomi, dış politika, eğitim tam bir karmaşa haline geldi. Bu nedenle seçimlerde millet bu konuda iktidara bir uyarı yapabilir. Ama eğer iktidara yine destek gelirse bugüne kadar yaşadığımız sıkıntıları 31 Mart’tan sonra misliyle görürüz. Çünkü ‘biz ne yapsak kimse ses çıkarmıyor’ diyecekler” şeklinde konuştu.

Karamollaoğlu, “Seçimler demokrasinin gereğidir. Ama bu tıpkı gladyatörlerin yaptığı gibi bir kavgaya dönmemelidir” dedi.

BİZ BIKTIK, ONLAR BIKMADI

Kendilerine yönelik iktidar partisi tarafından yapılan ‘ittifak’ iddiaları hakkında değerlendirmelerde bulunan Karamollaoğlu, “Biz bu ithamlardan bıktık ama onlar bıkmadı. Biz çok kere söyledik ‘ittifaklarda yokuz’ diye. Ama hâlâ ısrar ile bu ithamlarını her yerde söylüyorlar. İstediklerini söylesinler, biz bu ithamları artık dikkate almıyoruz. Bizim meselemiz yerel yönetimlerde yaşanan sıkıntıların çözülmesidir” diye konuştu.

TANITIM FİLMİ PARA İLE DEĞİL, AKIL İLE OLUR

Yerel seçimler kapsamında yaptıkları ve toplumda da büyük beğeni toplayan tanıtım filmleri ile ilgili yapılan “Kaç para verdiniz? Parayı nerden buldunuz?” gibi açıklamalarına Karamollaoğlu, “Tanıtım filmleri para ile değil, akıl ile olur. İnce espri anlayışına sahip olmak ile olur. Eğer para ile olsa bunun yüz katı iyisini iktidar partisi ortaya koyardı. Parayı nerden buluyoruz konusuna gelirsek ise biz Hazine’den para almıyoruz. Bize gönül verenlerin dişinden tırnağından artırıp verdiği destekler ile bu çalışmaları yürütüyoruz” cevabını verdi.

saadet partisi sakarya aday tanıtım tören temel karamollaoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahreden kaza: Ölen eşi için gözyaşı döktü
Kahreden kaza: Ölen eşi için gözyaşı döktü
İç kanama durdurulamayınca kurtarılamadı
İç kanama durdurulamayınca kurtarılamadı