SİYASET
Giriş Tarihi : 18-03-2019 11:54   Güncelleme : 18-03-2019 12:06

Yatırımlar Sakarya'da yükselecek

SASTOP üyeleriyle buluşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "İnşallah bilgi ve birikimimi Sakarya'ya aktarmak istiyorum. Tecrübelerimizi vatandaşlarımıza hizmet olarak sunacağız. Hep birlikte çalışacağız. Farklılıkları zenginliğimiz olarak görecek, şehrimizi el birliğiyle geliştireceğiz. İnşallah seçildiğimizde yatırımlar Sakarya'da yükselecek" dedi.

Yatırımlar Sakarya'da yükselecek

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, SASTOP üyeleriyle bir araya geldi. SASTOP Başkanı Önder Döker, "2005 yılından bu yana Sakaryamız için çalışıp projeler üretiyoruz. 60 proje yaptık. Şimdi yeni projelerimizi anlatacağız. Sapanca Gölü'yle ilgili çalışmalar yaptık. Tren konusunda da teşekkür ediyoruz. Yapmış olduğunuz ilk çalışma oldu" dedi.

Tecrübelerimi Sakarya'ya aktaracağım

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Belli aralıklarla STK'larla toplantılarda buluşmak istiyoruz. Geçmişten bu yana STK'larla birlikteliğim var. Çeşitli kamu kurumlarında görevler üstlendim. DOKAP'ta 18 milyarlık yatırımı hayata geçirdik. İnşallah bilgi ve birikimimi Sakarya'ya aktarmak istiyorum. Tecrübelerimizi vatandaşlarımıza hizmet olarak sunacağız. Hep birlikte çalışacağız. Farklılıkları zenginliğimiz olarak görecek, şehrimizi el birliğiyle geliştireceğiz" dedi.

Yatırımlar Sakarya'da yükselecek

"Sakarya'da hemşehrilerimizin yaşam standartlarını ve gelir düzeylerini arttıracak çalışmalar gerçekleştireceğiz. Kültür Vadisi ile derneklerimizi bir arada buluşturacağız, Doğal Yaşam ve Sağlık Vadisi ile sağlık alanında önemli bir adım atacağız. Sakarya Nehri kıyısında yeni yaşam alanları oluşturacağız. Kalkınma için üniversite, yerel yönetimler ve müteşebbis işbirliğiyle çalışacağız. AB fonlarıyla Sakarya'ya yatırımlar kazandıracağız. Şehir merkezini cazibe merkezi haline getirecek adımlar atacağız. İnşallah hep birlikte bu şehir için çalışacağız. Makam, mevki için değil, şehrimize hizmetkar olmaya geliyoruz" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Muhteşem geri dönüş!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Vali fabrikaları gezdi
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA