Advert

Sakarya'ya değer katacak adımlar atacağız

Sakarya Müteahhitler Birliği ziyaretinde konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "İnşallah 31 Mart yerel seçimleri ülkemiz ve tüm gönül coğrafyamız için bayram günü olacaktır. Tüm gayretimizle milletimize ve memleketimize hizmet sunmanın derdi ve düşüncesi içerisindeyiz. STK'larımızla işbirliği içerisinde çalışarak Sakarya'ya değer katacak adımlar atacağız. Samimiyetle, kararlılıkla ve güvenilir bir şekilde hareket edeceğiz" dedi.

Sakarya'ya değer katacak adımlar atacağız
Sakarya'ya değer katacak adımlar atacağız

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Sakarya Müteahhitler Birliği'nde gerçekleştirilen buluşmaya katıldı. Programda AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken yer aldı.

Vatanımızın yanında olduk

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, "Derdimiz vatan, dersimiz milet, tarafımız vatanın bölünmez bütünlüğü, milletimizin refahı. Ülkemizin lokomotifi olan müteahhitler olarak 17-25 Aralık oyunlarında, 15 Temmuz darbe girişiminde vatanımızın yanında olduk. Şimdi de ekonomik bir saldırı girişimi var. 31 Mart'tan sonra ekonomimizin düzeleceğine inanıyorum" dedi.

Hizmet aşkıyla çalışacak adaylar

AK Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu, "Türlü engellerle karşılaştık. 17 yıldır AK Parti olarak iktidardayız. Ülkemizin refahı, milletimizin geleceği için çalışıyoruz. Ülkemizin başarılı olmasını, savunma sanayinde yakaladığı gelişimi istemiyorlar. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni tartışmaya açıp ülkemizi eski günlerine döndürmek istiyorlar. Biz birlikte en güzel cevabı sandıkta vereceğiz. Şehrimize hizmet aşkıyla çalışacak adaylarımız var. Rabbim hepsinin yardımcısı olsun" dedi.

 Sakarya yakışanı yapacak

AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, "24 Haziran seçimlerinde sahadaydık. Bugün yine 31 Mart yerel seçimleri için sahadayız. Milletimizin büyük bir ilgisi var. Adaylarımızla birlikte 31 Mart'ta sandıklardan başarıyla ayrılacağımıza inancım tam" dedi. AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, "Sakarya 31 Mart'ta yakışanı yapacak, Cumhur İttifakı'na en iyi desteği sunacaktır. Belediye Başkan Adaylarımız projeleriyle birlikte şehrimize katkı sunacaktır" dedi.

 Değer katacak adımlar

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "31 Mart seçimleri için sahadayız. Milletimizle kucaklaşıyor, gönüllere dokunuyoruz. İnşallah 31 Mart yerel seçimleri ülkemiz ve tüm gönül coğrafyamız için bayram günü olacaktır. Tüm gayretimizle milletimize ve memleketimize hizmet sunmanın derdi ve düşüncesi içerisindeyiz. Yeni dönemde şehrimiz için hedeflediğimiz projeleri kamuoyuyla paylaşacağız. STK'larımızla işbirliği içerisinde çalışarak Sakarya'ya değer katacak adımlar atacağız. Samimiyetle, kararlılıkla ve güvenilir bir şekilde hareket edeceğiz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin" dedi.

ekrem yüce seçim Sakarya Müteahhitler Birliği ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SEDAŞ'dan 5 ilçe için kesinti uyarısı
SEDAŞ'dan 5 ilçe için kesinti uyarısı
Benzin ve motorine büyük zam
Benzin ve motorine büyük zam