SİYASET
Giriş Tarihi : 22-03-2019 16:16   Güncelleme : 22-03-2019 18:32

31 Mart'ta geleceğe yürüyüşümüz sürecek

Karasu Kurudere Mahallesi'nde gerçekleştirilen mitingde konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Grup yollarını tamamlayacağız. Sizler hizmetin en iyisine layıksınız. Sizler 31 Mart'ta Türkiye'nin geleceğe sağlam adımlarla yürümesi için gereken desteği göstereceksiniz. İnşallah partimize en güçlü desteği sunacağız" dedi.

31 Mart'ta geleceğe yürüyüşümüz sürecek

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Ekrem Yüce, Karasu Kurudere Mahallesi'nde gerçekleştirilen miting programına katıldı. Mitingde AK Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu, Fiskobirlik Başkanı Lütfi Bayraktar, Karasu Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İshak Sarı, MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, mahalleliler ve partililer yer aldı.

 Parti menfaatleri

Karasu Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İshak Sarı, "7 yıl ilçe başkanlığı görevini yürüttük. Bu dönem de Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından Karasu adayı olarak gösterildik. Biz her zaman partimizin menfaatlerini en önde tutarak çalıştık. Mevcut belediye başkanı aday gösterilmeyince başka partiden aday oldu. Dün bu iradeye destek çıkan kişi neden şimdi bu iradeye karşı?

Kalkınma yerelde başlayacak
AK Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu, "Bugüne kadar bu memlekette her seçimi krize çevirmeye çalıştılar, siyasetle iş yapmaya çalıştılar, bürokrasi ile darbe yapmaya kalktılar, oyunlarla darbe yapmaya çalıştılar, darbeye kalkıştılar ama olmadı. Şimdi de ekonomik darbe yapmak istiyorlar. Türkiye'nin şahlanmasını istemiyorlar. Biz kalkınmayı yerelde başlatacağız. Hem ilçe belediye başkan adayımız hem Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızla birlikte şehrimize en iyi hizmetleri sunacağız" dedi.

Geleceğe sağlam adımlar

Kurudere'nin ihtiyaçlarına dönük adımlar atacaklarını ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Grup yollarını tamamlayacağız. Sizler hizmetin en iyisine layıksınız. Bugünlere kolay gelmedik. Çok badirelere hep birlikte siper olduk. Parti kapatmaya çalıştılar. 17-25 Aralık oyunları, gezi olayları, 15 Temmuz darbe girişimi ile ülkemizin yükselişini engellemeye çalıştılar. Sizler 31 Mart'ta Türkiye'nin geleceğe sağlam adımlarla yürümesi için gereken desteği göstereceksiniz" dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Muhteşem geri dönüş!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Vali fabrikaları gezdi
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA